Projekts Greentrials Bike Tour startē Labajos darbos!

Triāls, treks, skijorings uc.
User avatar
LaMSF
Posts: 37
Joined: 26 Oct 13:13, 2011

Projekts Greentrials Bike Tour startē Labajos darbos!

Postby LaMSF » 22 Apr 15:02, 2012

Projekts Greentrials Bike Tour startē Labajos darbos! Nepieciešams arī motosportistu atbalsts!

Greentrials extrēmā komanda, kuras ietvaros startē viens no Latvijas un Baltijas spēcīgākajiem LaMSF mototriālistiem Andris Grīnfelds, tieši šobrīd būvē uz piekabes bāzētu extrēmo paraugdemonstrējumu skatuvi Image , kura ļautu visiem komandas biedriem uz tās pilnvērtīgi izpildīt trikus.

Šī projekta nosaukums ir Greentrials Bike Tour, kuras ietvaros plānots doties pirmajā Greentrials tūrē pie Latvijas reģionos esošajiem aktīvajiem jauniešiem. Daļu finansējuma projekta Greentrials Bike Tour ieguvuši no saviem atbalstītājiem, taču papildus vēl nepieciešams skaņas aparatūrai, T-kreklu drukai un katra sportista ekipējuma sakopšanai.

Greentrials Labo darbu tūri veic sadarbībā ar šajās vietās esošajiem jauniešu centriem, kas apvieno šos jauniešus. Šāda tūre dotu motivāciju jauniešiem pievērsties aktīvam un sportiskam dzīves veidam, tai skaitā motosportam, kā arī iesaistītu pašus jauniešus pasākuma organizēšanā gūstot neformālu izglītību. Visi Greentrials tūrē iesaistītie komandas braucēji tajā dodas bez atalgojuma.

LaMSF atbalsta šo projektu un aicina visus motosportistus ziedot savu balsi šim interesantajam un atraktīvajam jauniešu projektam.

Balsot var un vajag TRĪSREIZ

Ar savu draugiem .lv profilu: http://www.draugiem.lv/special/labiedarbi/?project=379

Ar bezmaksas sms:
http://www.labiedarbi.lv/lv/balso_par_p ... -tour.html

Un no mammas telefona:
http://www.labiedarbi.lv/lv/balso_par_p ... -tour.html

Return to “Citi motosporta veidi”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest