CRF 450 R 08 nevar iedarbināt

Nepieciešams padoms, kā saremontēt moci?
matiis3388

CRF 450 R 08 nevar iedarbināt

Postby matiis3388 » 25 Aug 11:32, 2013

Sveiki. Ceru, ka kāds man varēs no šī foruma palīdzēt sačinīt manu Hondiņu, nu tad sākšu visu no sākuma stāstīt. Motoram bija vajadzīgs remonts, vārdu sakot, pārnesumkārbai nepārslēdzās mehānisms, tika nomainīta attiecīgā daļa, un pie reizes tika veikta arī visu motora gultņu un blīvslēgu maiņa, salikts viss atpakaļ, kā bija, vārstu atstarpes ir pēc manuāļa, varbūt nedaudz nedaudz, par kādu mikrometru ieplūdes vārstiem clearance ir lielāks, bet domāju, tas neiespaido manu problēmu. Sadales vārpsta salikta pēc atzīmēm. Tagad esmu nonācis līdz kurbulēšanai, kurbulēju, kurbulēju, nekā, čoks izvilkts. Divas-trīs reizes atveru droseli, lēnām nospiežu divas reizes kurbuli, un tad kā spēcīgi minu, uzsit vienu-divas reizes pokšķi, bet neiedarbojas līdz galam. Tad eju tālāk, un iestumjot motociklu, tas ierūcas, labi, no sākuma mazmazītiņ zilīgi dūmiņi no izpūtēja, domāju, tas nekas, jo pirms likšanas sasmērēju taču virzuli un cilindru ar eļļiņu, tagad mazliet uzsildu, čoks ielec iekšā un taisos izbraukt kādu līkumu, ieliku pārnesumā un kad laidu sajūgu vaļā, noslāpa. Nu nodomāju, labi, nekas, tūliņ iedarbināšu, BET NEKĀ, kurbulēju kurbulēju, nu vispār nekā, nemaz pokšķi neuzsit, domāju-pārsūcies. Kopumā tā nočakarējos vairākas stundas. Dzirkstele ir, vēlreiz pārbaudīts- motors pēc atzīmēm. Vis interesantākais ir tas, ka tagad stumjot, velkot, kurbulējot, kad izskrūvēju aizdedzes sveci tā ir pilnībā sausa, sveces arī tika mainītas, bet kādēļ viņa ir sausa, nesaprotu. Nu labi, domāju tālāk, un izdarīju tā saucamo paņēmienu- uzliet uz nāsi, nu vispār nekas, pat ne pokšķis. Dzirkstele vēl aizvien ir. Tiešām nesaprotu, kas varētu būt par problēmu, nezinu, ko vēl varbūt nepastāstiju, bet tas arī kopumā viss. Gaisa filtrs tīrs, nu tiešām nezinu, kas par niķi, esmu nocīnijies, bet bez rezultātiem. Ceru uz Jūsu palīdzību, jebkāds padoms noderētu. Arī tas, ka motocikls pirms izjaukšanas ar karburatora esošo regulējumu gāja ļoti labi.

Paldies jau iepriekš, gaidīšu viedokļus un Jūsu padomus.

skrickis

Re: CRF 450 R 08 nevar iedarbināt

Postby skrickis » 25 Aug 16:52, 2013

matiis3388 wrote:Sveiki. Ceru, ka kāds man varēs no šī foruma palīdzēt sačinīt manu Hondiņu, nu tad sākšu visu no sākuma stāstīt. Motoram bija vajadzīgs remonts, vārdu sakot, pārnesumkārbai nepārslēdzās mehānisms, tika nomainīta attiecīgā daļa, un pie reizes tika veikta arī visu motora gultņu un blīvslēgu maiņa, salikts viss atpakaļ, kā bija, vārstu atstarpes ir pēc manuāļa, varbūt nedaudz nedaudz, par kādu mikrometru ieplūdes vārstiem clearance ir lielāks, bet domāju, tas neiespaido manu problēmu. Sadales vārpsta salikta pēc atzīmēm. Tagad esmu nonācis līdz kurbulēšanai, kurbulēju, kurbulēju, nekā, čoks izvilkts. Divas-trīs reizes atveru droseli, lēnām nospiežu divas reizes kurbuli, un tad kā spēcīgi minu, uzsit vienu-divas reizes pokšķi, bet neiedarbojas līdz galam. Tad eju tālāk, un iestumjot motociklu, tas ierūcas, labi, no sākuma mazmazītiņ zilīgi dūmiņi no izpūtēja, domāju, tas nekas, jo pirms likšanas sasmērēju taču virzuli un cilindru ar eļļiņu, tagad mazliet uzsildu, čoks ielec iekšā un taisos izbraukt kādu līkumu, ieliku pārnesumā un kad laidu sajūgu vaļā, noslāpa. Nu nodomāju, labi, nekas, tūliņ iedarbināšu, BET NEKĀ, kurbulēju kurbulēju, nu vispār nekā, nemaz pokšķi neuzsit, domāju-pārsūcies. Kopumā tā nočakarējos vairākas stundas. Dzirkstele ir, vēlreiz pārbaudīts- motors pēc atzīmēm. Vis interesantākais ir tas, ka tagad stumjot, velkot, kurbulējot, kad izskrūvēju aizdedzes sveci tā ir pilnībā sausa, sveces arī tika mainītas, bet kādēļ viņa ir sausa, nesaprotu. Nu labi, domāju tālāk, un izdarīju tā saucamo paņēmienu- uzliet uz nāsi, nu vispār nekas, pat ne pokšķis. Dzirkstele vēl aizvien ir. Tiešām nesaprotu, kas varētu būt par problēmu, nezinu, ko vēl varbūt nepastāstiju, bet tas arī kopumā viss. Gaisa filtrs tīrs, nu tiešām nezinu, kas par niķi, esmu nocīnijies, bet bez rezultātiem. Ceru uz Jūsu palīdzību, jebkāds padoms noderētu. Arī tas, ka motocikls pirms izjaukšanas ar karburatora esošo regulējumu gāja ļoti labi.

Paldies jau iepriekš, gaidīšu viedokļus un Jūsu padomus.

Muļķīgs jautājums, bet simptomi bija līdzīgi, galvas blīvi jaunu uzliki?

matiis3388

Postby matiis3388 » 25 Aug 20:59, 2013

Nē, tā pati iepriekšējā

matiis3388

Postby matiis3388 » 25 Aug 21:10, 2013

Vai tiešām tā varētu būt pie vainas šim visam?

Reindžers

Postby Reindžers » 10 Sep 12:40, 2013

Viss var būt. Vienam draugam bija līdzīga šaize, nomainīja un neko, tagad laimīgs.

Jurka

Postby Jurka » 11 Sep 10:50, 2013

Man arī vienreiz mocis neleca, bet pēc tam pieleca...

Morāle: Ja tu saki, ka svece sausa, tad ielej 20 grami benžu cilindrā un paprovē pielaist! Ja pieleks, tad zināsi, kur vainu meklēt tālāk!

Return to “Remontdarbu padomi”