Laguta atkal izceļas Zviedrijā

Triāls, treks, skijorings uc.
User avatar
rasty
Moto-X Staff
Posts: 950
Joined: 11 May 22:40, 2006

Laguta atkal izceļas Zviedrijā

Postby rasty » 18 Jun 11:10, 2008

Otro uzvaru pēc kārtas un ceturto pavisam Elitserien čempionātā guva Zviedrijas vicečempions “Vastervik Speedway” un atkal viens no labākajiem tā rindās bija Daugavpils “Lokomotīves” līderis Grigorijs Laguta.

Vēstervikas komanda savā mototrekā ar 56:40 pārspēja “Elit Vetlanda” spīdvejistus, Laguta uzvarēja divos braucienos un kopā savāca 9 punktus. Vairāk viņa komandā tikai “Grand Prix” seriāla dalībniekiem dānim Bjarnem Pedersenam un anglim Krisam Harisam (beidzot brauca savā līmenī!) – pa 11 punktiem, bet tik pat – 9 punkti – nesenās Dānijas “Grand Prix” uzvarētājam un pasaules čempionāta vicelīderiem polim Tomašam Gollobam. 7. braucienā Laguta pārī ar Pedersenu atveda 5:1, bet 10. braucienā viņš atveda dubultuzvaru kopā ar Billiju Forsbergu, turklāt pirmajā reizē tika pārspēts vēl nesenais “Grand Prix” seriālu dalībnieks anglis Lī Ričardsons, bet otrajā – norvēģis ar poļu pasi Rūne Holta, kurš šosezon ir uzvarējis vienā no GP posmiem.
Pēc šīs uzvaras “Vastervik Speedway” rēķinā ir 8 punkti 8 mačos un tas kopā ar nupat uzvarēto “Elit Veltalda” turnīra tabulā dala 5. vietu. Priekšā ir trīs komandas ar 10 punktiem katra, bet līderis ar 14 punktiem ir “Lejonen Gislaved”, kur brauc pašreizējais pasaules čempions un GP seriāla līderis dānis Niki Pedersens.avots: parsportu.lv

User avatar
Karlis M
Posts: 250
Joined: 22 Feb 20:16, 2007

Postby Karlis M » 18 Jun 21:10, 2008

laguta malacis!!


Return to “Citi motosporta veidi”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest