Palīdzēsim supermoto organizatoram!

Kas jauns un interesants supermoto pasaulē?
Poters

Palīdzēsim supermoto organizatoram!

Postby Poters » 21 Oct 13:44, 2010

Vīri, nepieciešama palīdzība, supermoto organizators apmaldījies!
Iečekojot organizatora komentus supermoto.lv redzamas auzas, teksti kā no 70 tajiem. Viņiem viegli bet mums grūti, radīsies sportisti (no kurienes, ja šogad sacensības bija pilnīga figņa?) tad organizēsim riktīgus mačus utt. Garām.
Sporta veids ir labs un ar perspektīvu. Pēdējos pāris gadus sekoju līdzi, draugi nodarbojas, un redzu kā pie estiem viss ir attīstījies. Vairākus gadus ir nopietns organizators kas ieguldījis darbu un līdzekļus lai radītu glītu pasākumu un šogad jau ļoti zolīds dalībnieku sastāvs - Leoks, Usna, Nassars, cik dzird, nākamgad nāks ārā vēl citi stipri krossisti. Tas ir saprotami, jo sacensību līmenis būs spēcīgāks, jo spēcīgāki sportisti piedalīsies.
Ko es gribu jautāt - vai krosisti var pateikt kas nepieciešams lai viņi mēģinātu supermoto? Tā nav taisnība par šausmīgām izmaksām, iesākumā tas nebūs dārgāk kā mx. Toties tie, kuriem ies no rokas var cerēt tikt piedalīties supermoto nācijās, kas mx gadījumā ir garām.
Ir čaļi kam sanāk slīdēšana un trajektorijas, ir kam nesanāk bet ir vērts pamēģināt.
Pagājušajā sezonā LV bija labs sportists, šogad līmenis so so, esti tālu prom, bet varbūt lieta ir labojama. Runāja ka Kempelis mēģinās bet nav dzirdēts.
Lūdzu izsaktiet savu viedokli, vabūt organizators pamodīsies un runās ar sponsoriem par supermoto čempionāta atbalstu, savādāk šogad viss uz citu rēķina. Runā, ka ir kādi kas domā par paralēlu seriālu, bet Lč tomēr ir Lč.

Fico

Re: Palīdzēsim supermoto organizatoram!

Postby Fico » 21 Oct 14:07, 2010

Poters wrote:Runāja ka Kempelis mēģinās bet nav dzirdēts.

Kempelis joprojām ārstē traumas, kuras joprojām neļauj mierīgi dzīvot, un kas zin, kad vispār ļaus, bet tiklīdz tas notiks tad arī domās tālāk.
Last edited by Fico on 21 Oct 14:26, 2010, edited 1 time in total.

Dihls
Site Admin

Postby Dihls » 21 Oct 14:14, 2010

Tu jau pats atbildeeju uz savu jautaajumu:

Vairākus gadus ir nopietns organizators kas ieguldījis darbu un līdzekļus lai radītu glītu pasākumu
Ugunsdzēsējs no Saldus

Gatis Bu

Postby Gatis Bu » 22 Oct 14:10, 2010

man ir Honda 450ccm! ja kads aizdotu uz vienu treninu diskus ar riepam pameginat un ja man tas patiktu tad es varetu apsvert domu tur sakt patreneties! kaut gan motocross tuvak sirdij! :D

Valdis.42

Postby Valdis.42 » 22 Oct 22:33, 2010

Riteņus varēsim sarunāt . Būs arī iespēja noīrēt gatavu SM mocīti . Seko informācijai Valinta servisā.

Return to “Supermoto”