Aizvadīti pirmie divi posmi Latvijas Supermoto čempionātā.

Kas jauns un interesants supermoto pasaulē?
User avatar
Sene
Posts: 102
Joined: 04 Jul 21:41, 2013

Aizvadīti pirmie divi posmi Latvijas Supermoto čempionātā.

Postby Sene » 06 May 17:11, 2014

Image
Pagājušās nedēļas otrajā pusē Ropažos un Madonā norisinājās supermoto sacensības. Sporta kompleksā 333 risinājās Latvijas, Igaunijas un Lietuvas čempionāta pirmais posms, savukārt dažas dienas velāk Madonas kartinga trasē - Latvijas čempionāta otrais posms.

Mainīgos un aukstos laika apstākļos ceturtdien, 1. maijā, tika atklāta Baltijas supermoto sezona, ar Latvijas, Igaunijas un Lietuvas supermoto čempionāta pirmo posmu. Uz sacensībām bija ieradušies sportisti no Baltijas valstīm, Somijas, Krievijas, Anglijas un Polijas, un kopējais sportistu skaits bija lielākais visu laiku Latvijas un Baltijas supermoto sacensību vēsturē.

Prestižajā S1 klasē uzvaru izcīnīja Sami Salstola (TM, Somija). SM Amatieru klasē ātrākais bija Pawel Zuralski (KTM, Polija). SM MX klases uzvarētājs - Atis Pārums (KTM, Latvija). Superquad klasē pirmā vieta Janek Soidla (Yamaha, Igaunija). Un ļoti interesantajā un arvien daudzskaitlīgākā SM Street klasē ātrākais bija Gatis Tabūns (Husqvarna, Latvija).

Sestdien, 3. maijā, Madonas kartinga trasē, ar paplašinātu un uzlaboto supermoto trases grunts daļas sekciju, tika aizvadīts Latvijas supermoto čempionāta otrais posms.

Ļoti sīvā un spraigā cīņā ātrākajā S1 klasē uzvaru izcīnīja Krievijas sportists Aleksandrs Latiševs (Honda), aiz sevis atstājot angļu braucēju Luisu Kornišu (TM). SM Amatieru klasē ātrākais Madonā bija Anrijs Beržanskis (Honda), SM MX klasē pirmā vieta Atim Pārumam (KTM), SuperQuad klasē - Tomasam Jalakasam (Yamaha). Un SM Street klases pirmās vietas ieguvējs - Austris Antons (TM).

Resurss: sportacentrs.com

REZULTĀTI 333, http://supermoto.lv/data/Supermoto%2520Latvia%25201.posms%25201.05.2014.pdf
REZULTĀTI Madona http://supermoto.lv/data/Supermoto%2520Latvia%25202.posms%25203.05.2014.pdf

Return to “Supermoto”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 2 guests