Intervija ar Vitāliju Jeļistratovu (KTM)

Kas jauns un interesants supermoto pasaulē?
User avatar
m_o_t_o
Posts: 77
Joined: 15 Aug 10:01, 2006

Intervija ar Vitāliju Jeļistratovu (KTM)

Postby m_o_t_o » 21 Dec 17:43, 2006

Piedāvājam interviju ar vēl vienu bijušo motošosejas braucēju Vitāliju Jeļistratovu, kurš šogad, savas supermoto karjeras debijas sezonā, jau uzreiz izcīnija 3.vietu Latvijas Čempionātā.

Image

1. Kā vērtē 2006.gada sezonu kopumā?

Uzskatu, ka sezona bija OK. Agrāk braucu motošosejā, bija dārgi. Patīkami pārsteidza supermoto izmaksas: degvielas patēriņš, riepu dilums „ HOBY” klasē, dalības maksa un mocim pēc krišanas remonts nemaksā bargo naudu. Jūtos ieguvis labu pieredzi nākotnei, ko labprāt izmantošu nākamajā sezonā, un kas arī priecē ieguvu daudz jaunu draugu.

2. Vai izdevās šosezon saniegt mērķus, kas bija nosprausti pagājušā gadā? Ja nē, tad kapēc?

Piedalīties Supermoto sacensībās nolēmu šogad, tāpēc pirmo posmu palaidu garām. Mērķis bija pameiģināt un tas tika sasniegts. Tagad ”āķis lupā”. Ar rezultātiem esmu pilnīgi apmierināts, trešā vieta LČ bija negaidīta, jo pēdējā posma kopvērtējumā biju tikai piektais. Bet ceru, ka nākamajā sezonā Valdiņš (Valdis Blodziņš) tik viegli nepadosies.

3. Kādi plāni, mērķi uz nākamo 2007.gada sezonu?

Galvenais mērķis ir startēt visos Supermoto Latvijas čempionāta posmos, kā arī Baltijas kausā.

4. Ar kādu motociklu startēsi nākamajā sezonā?

Braukšu ar KTM 525. Vienīgais jaizdomā ko darīt ar priekšējo dakšu un aizmugurējo amortiņu. Jo mocis bija dzimis kā „ SX ” - krosinieks un uzlikts uz supermoto riteņiem. Kad sāku braukt ātrāk, parādijās jūtamas neērtības sakarā ar neatbilstošo piekari.

5. Vai jau gatavojies jaunajai sezonai? Ja jā, tad ko dari? Ja nē, kad plāno sākt?

Diemžēl nebija iespējas patrenēties šoruden, plānoju sākt jaunajā gadā. Lai uzturētu fizisku formu, svētdienās spēlēju futbolu.

Info ņemts no www.supermoto.lv

Return to “Supermoto”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 2 guests