Intervija ar Vjačeslavu Kanajevu (Husqvarna)

Kas jauns un interesants supermoto pasaulē?
m_o_t_o

Intervija ar Vjačeslavu Kanajevu (Husqvarna)

Postby m_o_t_o » 20 Dec 20:35, 2006

Piedāvājam interviju ar pieredzējušu Latvijas motošosejas braucēju, kurš šosezon jau diezgan nopietni sevi pieteica supermoto.

Image
1. Kā vērtē 2006.gada sezonu kopumā?

Diemžēl priekš manis supermoto sezona bija nepilnīga, jo biju koncentrējies uz šosejas sacensībām.Tādēļ nevaru palielīties ar labiem panākumiem šajā sezonā,bet iegūto pieredzi noteikti izmantošu nākotnē.

2. Vai izdevās šosezon saniegt mērķus, kas bija nosprausti pagājušā gadā? Ja nē, tad kapēc?

Mērķu un plānu pirms sezonas protams bija daudz,bet visas idejas neizdevās realizēt.

3. Kādi plāni, mērķi uz nākamo 2007.gada sezonu?

Ooo labs jautājums.J Centīšos pēc iespējas vairāk piedalīties sacīkstēs,tāpat arī plānoju braucienu uz Krievijas un Eiropas sacīkstēm.

4. Ar kādu motociklu startēsi nākamajā sezonā?

Ar Husqvarna TC 450(2007.gada modelis),pēc manām domām šis motocikls ir pati labākā izvēle priekš nākamās sezonas.

Gribētos pateikt īpašu paldies SIA”Motosports”,kas ir Husqvarna oficiālais pārstāvis Baltijas valstīs.

5. Vai jau gatavojies jaunajai sezonai? Ja jā, tad ko dari? Ja nē, kad plāno sākt?

Protams es jau gatavojos,katru nedēļas nogali es pavadu motokrossa trasē trenējoties.

Tāpat plānoju piedalīties arī ziemas motokrossā,tas man palīdzētu 2007.gada sezonas pavasarī sniegt labus rezultātus supermoto sacīkstēs.

Info ņemts no www.supermoto.lv

Return to “Supermoto”