Intervija ar Jāni Saļmu (Husaberg>KTM)

Kas jauns un interesants supermoto pasaulē?
User avatar
rasty
Moto-X Staff
Posts: 950
Joined: 11 May 22:40, 2006

Intervija ar Jāni Saļmu (Husaberg>KTM)

Postby rasty » 19 Dec 16:23, 2006

Image
Piedāvājam interviju ar skaistāko un joprojām visskaistāk braucošo Latvijas supermotistu Jāni Saļmu, kas uz nākamo sezonu ir nomainījis savu motociklu no Husaberg uz KTM.

1. Kā vērtē 2006.gada sezonu kopumā?


Kopumā 2006. gada sezonu vērtēju kā izdevušos. Priecē tas, ka SM lēnām kļūst atpazīstamāks, ka par to sāk intresēties gan krosa, gan endurokrosa arī šosejas braucēji. Paties prieks par Anda veikumu sezonas garumā. Ļoti skatāmi sāk palikt ''Hoby'' klases braucieni jo kāpj gan braukšanas ātrums, gan dalībnieku skaits.

2. Vai izdevās šosezon saniegt mērķus, kas bija nosprausti pagājušā gadā? Ja nē, tad kapēc?

Mērķus sasniegt neizdevās, jo Latvijas čempionāta kopvērtējumā paliku ceturtais. Sezona iesākās pat ļoti labi, pēc pirmajiem posmiem kopvērtējumā biju otrais. Bet sezonas beigās trenniņos satraumējos, un tas neļāva pēdējos posmos braukt ar pilnu atdevi, bija arī nelielas tehniskas problēmas pēdējās sacensībās. Līdz ar to kopvērtējumā tikai 4 vieta.

3. Kādi plāni, mērķi uz nākamo 2007.gada sezonu?

Noteiktu braukšu ''OPEN'' klasē, bet šobrīd konkrētus mērķus izvirzīt negribu. Savrīgi būtu nākamajā sezonā iztik bez traumām!

4. Ar kādu motociklu startēsi nākamajā sezonā?

Tehniski mani pilnībā apmierināja HUSABRG FS 450, pie kura jau biju pieradis, jo pēdējos trīs gadus esu braucis tikai ar šīs markas mocīšiem, tomēr šī gada izvēle ir kritusi uz KTM SMR 560.

5. Vai jau gatavojies jaunajai sezonai? Ja jā, tad ko dari? Ja nē, kad plāno sākt?

Šobrīd gatavošanās 2007. gada sezonai ir ļoti pasīva: pāris reižu mēnesī pabraucu ar krosa moci vai kvadraciklu. Nopietnākus trenniņus plānoju sākt tuvāk pavasarim.

info ņemts no www.supermoto.lv

User avatar
m_o_t_o
Posts: 77
Joined: 15 Aug 10:01, 2006

Postby m_o_t_o » 19 Dec 17:01, 2006

Turās! 8)

Lai nākamā sezona bez traumām un 3nieks kā minimums :wink:


Return to “Supermoto”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest