Intervija ar Gastonu Jaunbrāli (Husqvarna)

Kas jauns un interesants supermoto pasaulē?
m_o_t_o

Intervija ar Gastonu Jaunbrāli (Husqvarna)

Postby m_o_t_o » 19 Dec 12:43, 2006

Piedāvājam interviju ar superatraktīvo un interesanto "tipu", raidījuma "Motorēvija" vadītāju un supermoto fanu Gastonu Jaunbrāli.

Image

1. Kā vērtē 2006.gada sezonu kopumā?

Hmm,varētu teikt, ka 2006.gada sezona kopumā bija ok. Bija pietiekami labs laiks katrās gonkās, kas protams nav mazsvarīgs faktors braucējiem. Žēl protams, ka tik maz apmeklētas sacīkstes no skatītāju puses. Taču lai situācija uzlabotos, mums vienkārši ir jāpopularizē šis sportaveids Latvijā.

2. Vai izdevās šosezon saniegt mērķus, kas bija nosprausti pagājušā gadā? Ja nē, tad kapēc?

Mērķi - hmm, drīzāk nē nekā jā. Taču ja pavisam godīgi īpašus mērķus nebiju uzstādījis, jo vēl joprojām esmu "čaiņiks" un līdz ar to ir kautkas jāapgūst un jāsaprot, lai varētu uzstādīt mērķus.

3. Kādi plāni, mērķi uz nākamo 2007.gada sezonu?

2007. gada sezonai plāni ir - esmu ievadījis sarunas ar atbalstītājiem. Līdz ar to esmu apņēmies nopietni trenēties un, protams, startēt visos LČ posmos.

4. Ar kādu motociklu startēsi nākamajā sezonā?

Motocikls nākamsezon būs tas pats kas šosezon, jo šajā sezonā faktiski tikai piebraucu motoru. Esmu veicis arii dažus tehniskus uzlabojumus motoram, kurus izmējģināšu tikai nākamsezon. Cerība ir, ka būs labāks! :)

5. Vai jau gatavojies jaunajai sezonai? Ja jā, tad ko dari? Ja nē, kad plāno sākt?

Nākamai sezonai gatavojos gan. Jo takā ziema ir aizķērusies, tad nu cenšos aktīvi braukt motokrosa treniņus. Protams, papildus visam braucu ar ričuku, jo tas ir vislabākais veids kā uzturēt sevi formā, un protams ieekonomēt kaudzi naudas, netērējot to benzīnā. :)

Supermoto.lv apmeklētājiem varu ieteit tikai vienu, brauciet uz sacīkstēm just līdzi latviešiem, jo bez jums ar igauņiem mēs galā tik drīz netiksim! Un protams nebaidaties pamējģināt supermoto paši - tas ir reāls kaifs! :)

Info ņemts no www.supermoto.lv

rasty
Moto-X Staff

Postby rasty » 19 Dec 12:46, 2006

šis ir labais :twisted:

m_o_t_o

Postby m_o_t_o » 19 Dec 14:10, 2006

rasty wrote:šis ir labais :twisted:

Raksts vai Gastons? :oops:

rasty
Moto-X Staff

Postby rasty » 19 Dec 15:01, 2006