Intervija ar Andi Dābolu (Husqvarna)

Kas jauns un interesants supermoto pasaulē?
rasty
Moto-X Staff

Intervija ar Andi Dābolu (Husqvarna)

Postby rasty » 12 Dec 13:58, 2006

Image
Piedāvājam jums interviju ar Latvijas ātrāko supermotistu šobrīd, Andi Dābolu, kas šogad izcīnija 2.vietu Latvijas čempionātā.

1. Kā vērtē 2006.gada sezonu kopumā?

2006.gada sezonu vērtēju viennozīmīgi pozetīvi...jauni braucēji...interesantas idejas...tas priecē !!! Man tā bija ļoti veiksmīga - 2.vieta Latvijā ,un 3.vieta Igaunijā !

2. Vai izdevās šosezon saniegt mērķus, kas bija nosprausti pagājušā gadā? Ja nē, tad kapēc?

Nospraustie mērķi tika sasniegti pilnībā un ar sasniegto rezultātu esmu ļoti apmierināts !!! Tā kā šī man bija tikai otrā sezona supermoto, tad kā galveno uzdevumu sev biju uzstādijis : 1) iemācīties pareizi braukt pa asfaltu, jo ar krosa daļu viss ir kārtībā; 2) iegūt stabilitāti braukšanā.  Šo sezon bija doma iebraukt 3-niekā, kas arī veiksmīgi izdevās ! Kaut gan katrreiz uz starta jāiet ar domu uzvarēt...citu variantu nav !!!
Bija doma piedalīties Krievijas čempionātā, kur šobrīd vērojama ļoti strauja atttīstība un masveidība šajā sporta veidā , bet lielākā daļa sacensību pārklājās ar LČ , līdz ar to kā prioritāte palika pašmāju sacensībām !

3. Kādi plāni, mērķi uz nākamo 2007.gada sezonu?

Jaunajā sezonā noteikti jācīnās par uzvaru Latvijas čempī ! Doma ir piedalīties Igaunijas un Krievijas čempionātos, bet tas atkarīgs kā tiks saplānoti sacensību kalendāri nākamai sezonai. Ideja ir izmēģināt spēkus kādā Vācijas vai Čehijas posmā !

4. Ar kādu motociklu startēsi nākamajā sezonā?

Tā kā 2006.gadā braucu ar Husqvarna un tas mani ne reizi nepievīla , tad jaunajā sezonā nav doma mainīt motocikla marku, bet ar kādu tieši šī motocikla modeli vēl īsti nezinu Husqvarna TE510SM vai TE450SM ???

5. Vai jau gatavojies jaunajai sezonai? Ja jā, tad ko dari? Ja nē, kad plāno sākt?

Šobrīd motociklam tiek dots miers un laiks atpūsties, bet pats trenējos fiziski - sporta zāle, skriešana+peldēšanās(ezerā vai upē). Bet ziemā ir doma braukt skioringu un ziemas krosus...tikai žēl, ka vēl nav sniega :(( , tad noteikti slēpes un hokejs !!!

info ņemts no http://www.supermoto.lv/news/167/

Return to “Supermoto”