Mini Cup V noslēdzošais posms un Mini Showcross!

Viss par Mini MX
User avatar
RBMoto
Posts: 167
Joined: 07 Nov 20:14, 2006

Mini Cup V noslēdzošais posms un Mini Showcross!

Postby RBMoto » 08 Nov 12:51, 2010

Aizvadītajā nedēļas nogalē Igaunijā jaunatklātajā Adrenalin Arena norisinājās Igaunijas Mini Cup 5. un noslēdzošais posms. Sacensību organizatori bija arī sagādājuši nelielu pārsteigumu, Mini Showcross, kurā piedalījās vairāki Igaunijā un arī pasaulē slaveni braucēji.

No Latvijas uz šīm sacensībām bija ieradušies vairāki sportisti. MiniMX Expert klasē startēja Raivis Levans un Rihards Baldiņš. Raivis visas sezonas garumā ir parādījis stabilu sniegumu, kā rezultātā arī kļuva par Mini Cup čempionu! Atstājot aiz sevis spēcīgos Igauņu braucējos kā Henri Remma un citus.

MiniMX iesācēju klasē startēja Emīls Karro un Jurijs Sigajevs. Emīlam šīs sacīkstes īsti neizdevās. 1. braucienā labi izdevās starts un visu braucienu turējās augstā pozīcijā, bet tad sekoja kritiens, kura rezultātā pakrita par vairākām vietām. 2. braucienā izvirzījās vadībā, bet, diemžēl, tehniska rakstura problēma lika izstāties.

MiniMX 35+ klasi no Latvijas pārstāvēja Leons Naglis un Ainārs Karro.

Organizatoru sagādātais pārsteigums - Mini Showcross! Tajā piedalījās tādi sportisti kā Tanel Leok, Aigar Leok, Priit Ratsep, Juss Laansoo, Valdur Kahro un citi Igaunijā pazīstami braucēji. Bija interesanti paskatīties, kā šie braucēji brauc ar MiniMX motocikliem.

Informāciju sagatavoja
Rihards Baldiņš
Mini MX motociklu tirdzniecība, rezerves daļas, remonts

www.rbmoto.lv

There are 2 types of bikers, they who have crashed, and they who haven`t crashed.... yet!

User avatar
RBMoto
Posts: 167
Joined: 07 Nov 20:14, 2006

Postby RBMoto » 10 Nov 11:47, 2010

Bildes no šī te pasākuma ir atrodamas šeit:

http://www.atmracing.ee/?lang=est&m1=70&gal=2922
Mini MX motociklu tirdzniecība, rezerves daļas, remontswww.rbmoto.lvThere are 2 types of bikers, they who have crashed, and they who haven`t crashed.... yet!


Return to “Mini MX”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest