30.jūnijā informatīvais seminārs Adrenalin.lv MotoSkolā

Plāno doties trenēties vai doties uz sacensībām? Pastāsti ari citiem, kur, kad, cikos. "Kopā jautrāk"
User avatar
adrenalin.lv
Posts: 178
Joined: 30 Apr 10:29, 2010

30.jūnijā informatīvais seminārs Adrenalin.lv MotoSkolā

Postby adrenalin.lv » 28 Jun 13:58, 2010

Iespēja bērniem un jauniešiem iesaistīties motokrosā

30.jūnijā, plkst. 18.30, moto klubs Adrenalin.lv MotoSkolas ietvaros organizē semināru 5-14g.v. bērniem un jauniešiem kopā ar viņu vecākiem par iespējām iesaistīties motokrosā.

Tavs bērns vēlas iesaistīties motokrosā? Tā ir reāla iespēja piepildīt bērna sapni! Atnāciet uz semināru un uzzināsiet, kā to praktiski izdarīt.

Motokross – tas ir ātrums un dinamika, azarts un adrenalīns, pašapliecināšanās un gandarījums par sasniegto. Motokross - tas ir superīgs piedzīvojums, iespēja izveidot un uzturēt labu fizisko formu, ekstrēms un vienlaicīgi intelektuāls sporta veids un, protams, īpaša atmosfēra sacensībās- iedvesmojošs līdzjutēju atbalsts, neaizmirstams kopā pavadīts laiks ar draugiem, komandas biedriem un ģimeni.

Motokross – tas ir Latvijā populārākais motosporta veids un aizraujoša laika pavadīšanas iespēja.

Adrenalin.lv viens no galvenajiem mērķiem un izaicinājumiem ir motokrosa popularitātes celšana Latvijā, cenšoties to atgriezt vismaz kādreizējā tā slavas līmenī un padarīt par Latvijas nacionālo sporta veidu (un kāpēc gan ne?). Lai to sasniegtu, ar MotoSkolas palīdzību vēlamies piesaistīt motosportam bērnus un jauniešus, ko uzskatām par īpaši nozīmīgu mērķauditoriju, jo tā ir Latvijas motosporta (un ne tikai) nākotne.

Adrenalin.lv pārstāvji un galvenais treneris Arnis Kalniņš semināra laikā pastāstīs par iespējām un priekšnosacījumiem, lai jūsu bērns varētu pilnvērtīgi iesaistīties motokrosā un maksimāli daudz no tā iegūt. Stāstīsim par nepieciešamo aprīkojumu, treniņu procesu, Adrenalin.lv piedāvāto apmācību programmu un citiem, jums interesējošiem, jautājumiem. Ar savu personisko pieredzi, uzsākot un veiksmīgi arī realizējot motosportista karjeru, dalīsies jauni, talantīgi un daudzsološi motosportisti.

Semināra sākums plkst.18.30. Gaidīsim jūs jau no plkst. 18.00 - līdz semināra sākumam būs iespēja tuvplānā apskatīt un aptaustīt dažādus spēkratus.

Seminārs notiks Adrenalin.lv mītnes vietā – Rīgā, Gustava Zemgala gatvē 67.

Pieteikšanās semināram pa tālr.: 29188541 (Renārs) vai pa e-pastu: adrenalin@adrenalin.lv

Plašāka informācija www.adrenalin.lv :)

Return to “"Moto dzīves" Kalendārs”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest