Dublis Nr4 21-22.Novembris

Plāno doties trenēties vai doties uz sacensībām? Pastāsti ari citiem, kur, kad, cikos. "Kopā jautrāk"
4x4 Klubs
Posts: 4
Joined: 02 Sep 22:03, 2009

Dublis Nr4 21-22.Novembris

Postby 4x4 Klubs » 28 Oct 00:50, 2009

Image

Auto-moto piedzīvojumu ekspedīcija “Dublis Nr4″ kurā var piedalīties ikviens automašīnas, ATV un solo motociklu īpašnieks. Dalībnieki tiks iedalītas divās grupās ,off-road un road (standarta).

Ceturtais dublis, ‘’Dublis Nr.4’’ norisināsies novembra otrajā pusē 21. un 22. datumā, Tukuma tuvumā esošās Sēmes pagasta teritorijā. Kā parasti aicināti tiek visi kam offroad māksla rit asinīs, kluba biedri, draugi un pat tu, kas neesi vēl iemēģinājis roku dublī, pasākums ir atvērts visiem. Atskatoties uz pagājušajiem pasākumiem, nesaķeriet galvas, šoreiz trase būs sagatavota jebkurai grūtības pakāpei. Darīt ko būs gan džipam, kas tikko no salona izripojis, gan TR3 klases auto, kas vasarā no Lādogas atgriezies. Bet neaizmirstam, ka pasākuma formāts tomēr ir un paliek „izklaide un tūrisms”, kas ļauj mums visiem iegūt iemaņas dubļu, purvu, karjeru un sevis pārvarēšanā.

Road ieskaites dalībniekiem būs jāveic organizatora uzdota leģenda konkrētā teritorijā – Sēmes pagastā, kuras laikā būs jāsavāc informatīvie kontrolpunkti, tādā veidā iegūstot pilnu informāciju par orientēšanās zonas uzdevumiem – katrā informatīvajā punktā būs norādes kā sasniegt kādu no orientēšanās objektiem, piemēram, apraksts, GPS koordinātes, azimuts un cita informācija. Leģendas brauciens notiks pa normāli izbraucamiem meža celiņiem vai koplietošas ceļiem. Pēc leģendas izbraukšanas, Road klases dalībnieki dosies orientēties pa koplietošanas ceļiem, izmantojot informāciju, ko būs ieguvuši Leģendas braucienā. Road ieskaitē nevienam no kontrolpunktiem nebūs jāpiebrauc klāt ar automašīnu – tas pat būs aizliegts norādītās teritorijās. Ir padomāts arī par to, lai Road braucēju diena nebūtu pavisma viegla, tādēļ, pēc savu kontrolpunktu atrašanas, tiks dota iespēja pievienoties 4×4 mašīnām un mēģināt atrast vieglākos no bezceļu orientēšanās kontrolpunktiem, taču atšķirība būs tā, ka šiem kontrolpunktiem nebūs obligāti jāpiebrauc klāt ar automašīnu rokas stiepiena attālumā, kā tas ir pierasts orientējoties ar 4×4 automobīli.

Katrai ekipāžai nepieciešama Latvijas karte (ieticamais mērogs 1:50 000) un digitālais fotoaparāts . Ieteicams un pat ļoti vēlams GPS (PC ar Oziexplorer, Magellan) , TomTom veidīgos šoreiz atstāsim mājās.

Atgādinām, ka šis ir oficiāls pasākums, kas saskaņots ar visām nepieciešamjām valsts iestādēm, kā arī privātīpašniekiem.

http://www.4x4klubs.lv/2009/10/dublis-nr4/
Ārā spīd saule , bet ne visiem!
ftp://maps:maps@ftp.4x4klubs.lv
http://www.4x4klubs.lv
skype:deadmaroz-tlotl
http://www.eoz.lv

Return to “"Moto dzīves" Kalendārs”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest