110 kub ķīnieša pārbūve.???

vieta kur pārunāt jaunumus, notikumus, aktualitātes šai sporta veidā!
look

110 kub ķīnieša pārbūve.???

Postby look » 02 Oct 16:00, 2016

Sveiki! Nopirku puikam 110 kub jaunu ķinieti lai saprastu vai būs braucējs vai nē...
Puikam iet tā lieta pie sirds!
Bet pa trasi nau braucams...amortizacija priekšā vispār nestrādā un aizmugurējā ari tikai pļavā derīga.
Varbūt kads var dot kādas norādes vai tādus pārbūvē un vai vispār tas atmaksājas....?
Doma ir paplašināt priekšējos plauktus,aizmuguri attiecīgi platāku un uzlikt normalu amortizaciju attiecīgi kopējam svaram. Motors pagaidām pietiekoš 7 g vecumam, lejot iekšā MOTUL ESTER +attiecīgi PROLONGU domaju kādu laiku turēsies...
Varbūt kāds tētis jau tādu ir mēģinājis pārbūvēt...? un kas no tā ir sanācis? Varbūt varat padalīties pieredzē par izmēriem un citām niansēm..?
Varbūt detaļas var pielāgot no citiem augstākas raudzes kalumiem, kā piemeram CAN-AM, COBRA,vai HONDA utt..

Agris

Re: 110 kub ķīnieša pārbūve.???

Postby Agris » 05 Oct 16:14, 2016

look

Postby look » 07 Oct 00:40, 2016

Nu jāāā...!!! Pats labākais labākajam!
Man puika tiko tikai saka vizinaties 7gv. Ja tā lieta ies tad, varbūt 100 nieku no Tevis paņemšu, pec paris gadiem:wink:
Ķinietis ir nopirkts lai pavizinas iemaņām ar šo.

P.S Varbūt par plauktiem un amīšiem ko ieteiksi...??? Tev taču ir ko pateikt ?! :D

Agris

Postby Agris » 08 Oct 21:37, 2016

look wrote:Nu jāāā...!!! Pats labākais labākajam!
Man puika tiko tikai saka vizinaties 7gv. Ja tā lieta ies tad, varbūt 100 nieku no Tevis paņemšu, pec paris gadiem:wink:
Ķinietis ir nopirkts lai pavizinas iemaņām ar šo.

P.S Varbūt par plauktiem un amīšiem ko ieteiksi...??? Tev taču ir ko pateikt ?! :D

Es Tev no sirds ieteiktu nelikt tai ķīnietī naudu iekšā:) Tāpat viņš nebūs konkurētspējiegs ar Apeksiem vai Cobrām. Nevajag braukt ātrāk nekā konkrētā tehnika (hadene) spēj, lai sportists nesatraumējas. Vajag pavizināties lēnām ar tādu pašu, un tad kad būs sabriedis cīnīties par vietām, tad arī meklēt labāku tehniku.

Ja tomēr gribi ši pašam kādus amortizatorus uzlikt... tad manuprāt pats minimums ko būtu vērts pirkt būtu Fox Podium aizmugurē, 450eur. Un Fox Float X priekšā. Tādus abus varētu pa 740eur piedāvāt.
Pats labākais protams būtu uz individuālu pasūtījumu taisīti PEP. 3100eur:)

look

Postby look » 09 Oct 12:20, 2016

Paldies Tev Agri SAPRATU:)! Kautko domāsim.

kaktusdainis

Postby kaktusdainis » 24 Oct 14:47, 2016

Es saku, ka nav vērts tur neko likt iekšā, labāk kārtīgu braucamo pēc laika nopirkt, kad iemācās kārtīgi braukt.

Return to “Viss par un ap kvadracilkiem”