Pirmais backflip coming soon!!!

Freestyle motokross Latvijā, aktivitātes, treniņi, jautājumi, atbildes.
ALEX
Moto-X Staff

Pirmais backflip coming soon!!!

Postby ALEX » 03 Oct 18:49, 2010

Chau! Shodien kraameeeju somas un riit 10.20 lidoju prom uz Spanijas dienvidiem Marabella pilseetu pie Gabriela Villadas! Tur man ir jau sagatavots KTM 250 divtakteris speciaali FMXam sagatavots , ar kuru es maciishos backflip pie Dany Torres FMX parkaa! Mazliet uztraukums ir , bet man viss izdosies! No rita biju veel pedeejaa akrobatikas nodarbiibaa, kuraa atkaartoju visu ko esmu maaciijies un tgd jutos daudz labaak un parliecinoshaak! Sekojiet manaa galerijaa DRAUGIEM.LV .....peec iespeejaam centiishos ielikt kadus rulliihus no maciibu procesa! Busshu atpakalj LV 21. oktobrii! Viss buus labi un man tas izdosies !

p.s. paldies par sho iespeeju maniem nedaudzajiem atbalstiitaajiem , bez shiem tas nebuutu iespeejams:
Dzerienu veikals DEGVIELA , JONIJS J. Skolmeistars, Tetis, Valdis Seratinskis, RB, Ervins Erglis, Olimpiskais Vingroshanas centrs ( Vihrovs un Sopronjenko) un mana gjimene!

M.A. 801
Last edited by ALEX on 04 Oct 12:58, 2010, edited 1 time in total.

aselkoms

Postby aselkoms » 03 Oct 19:22, 2010

Turās! Tad jau sekosim līdzi tavām gaitām iekš draugiem.lv un skatīsim to visu klātienē Arēnā Rīga! Lai izdodas! :twisted:

Return to “FMX Latvijā”