Stihl augstspiediena mazgātāji

Dažādu moto, un extreme veikalu preču piedāvājumi.
revis13

Stihl augstspiediena mazgātāji

Postby revis13 » 04 Apr 11:54, 2014

[/img]http://www.ginalas.lv/stihl/images/lv/2162/R-RE128P-D003_p.jpg.jpg[img]

Kompakts auksta ūdens augstspiediena mazgātājs ar 135 bāru darba spiedienu. Aprīkojumā ar ratiņiem un teleskopisku rokturi vieglai transportēšanai un uzglabāšanai. Komplektācijā ietilpst šļūtene un šarnīra kabeļa turētāji, rotējoši un vēdekļveida strūklas uzgaļi, kā arī mazgāšanas līdzekļa izsmidzināšanas komplekts, kā arī praktisks iebūvēts uzgaļu uzglabāšanas ietvars. 9m gara armēta augstspiediena šļūtene. Maksimālā ūdens caurplūde 500 l/h. Visiem STIHL spiediena tīrītājiem tagad ir 3 gadu garantija.
Visa veida Stihl augstspiediena mazgātājus varat iegādāties sākot no 199 eur,Liepājā Siena iela 5 tālr. 29101085. Līdz 30.06.2014 spēkā arī bezprocentu līzings.
Protams visiem motogončikiem atlaides :) Gaidām ciemos vai arī zvaniet un par piegādi vienosimies.[/img]

Jurka

Postby Jurka » 04 Apr 12:44, 2014

Vot, man tāds jautājums tev kā speciālistam- a kapē man visi šitie aparāti, neatkarīgi no nosaukuma, nākošajā gadā pēc ziemas vairs nekad nešancē- nav spiediena vairs?
Tur kaut kāds dzelzs sūknis sarūsē vai kas?
Bija kaut kāds kārčeris, kuru prikola pēc vadāju uz garantiju, tad šie tur regulāri činīja laikam to sūkni, kā sapratu. A nevar to sūkni no plastmasas, keramikas vai ņeržaveikas uztaisīt, lai nesarūsē pēc ziemas?

revis13

Postby revis13 » 04 Apr 13:26, 2014

Jurka wrote:Vot, man tāds jautājums tev kā speciālistam- a kapē man visi šitie aparāti, neatkarīgi no nosaukuma, nākošajā gadā pēc ziemas vairs nekad nešancē- nav spiediena vairs?
Tur kaut kāds dzelzs sūknis sarūsē vai kas?
Bija kaut kāds kārčeris, kuru prikola pēc vadāju uz garantiju, tad šie tur regulāri činīja laikam to sūkni, kā sapratu. A nevar to sūkni no plastmasas, keramikas vai ņeržaveikas uztaisīt, lai nesarūsē pēc ziemas?

Nu kārčerim vispār,ja vien viņš nav profesionālais tas štrunts arī ir no plastmasas,bet cik man bijusi ģēla ar šādiem simptomiem,tad štelle ir tajā,ka pa ziemu tam aparātam klāt ir ticis Mr.Lauskis :( Sasaldējis un uzspridzinājis visādas blīves un citas gumijas mantiņas,un līdz ar to pa pistoles galu tāda nevērta strūkliņa vien tek :( Turi siltumā un nelaid lauski klāt,tad jau viss būs oki doki :)

Jurka

Postby Jurka » 04 Apr 14:52, 2014

Tik daudz es pats saprotu, trubas rudenī tiek noņemtas un ūdens no aparāta izpūsts. Sarūsē tāpat.

skrickis

Postby skrickis » 05 Apr 09:38, 2014

Jurka wrote:Tik daudz es pats saprotu, trubas rudenī tiek noņemtas un ūdens no aparāta izpūsts. Sarūsē tāpat.

Es savam karčerim uz ziemu iesūknēju antifrīzu un jau piecus gadus nav problēmu :wink:

Vēl ,ja nav pārsaldēts plastmasas korpuss ir tāda lieta ( neprofesionālajiem aparātiem) ka tur iekšā ir manžetes( 8 gab.) kuras nav īsti no gumijas izgatavotas , bet bet kaut kāda gumijas un plastikāta savienojuma tad nu pēc ziemas viņ as ir palikušas cietas un nepilda savas funkcijas , tad spiediens ir uz pusi zemāks nekā vajag :twisted:

Mervin

Postby Mervin » 07 Apr 14:10, 2014

Man kerčerīts 5.30 jau 6 gadus bez visādiem antifrīziem iet, šogad tik prims sezonās nācās uztaisīt apkopi, bet tā cepuri nost, labs aparāts.
Dirt Bikes Are Sick

Return to “Moto-X Motoveikals”