Intervijas ar sportistiem!

Sportistu, treneru un sabiedrībā zināmu cilvēku intervijas.
rasty
Moto-X Staff

Intervijas ar sportistiem!

Postby rasty » 31 Jul 00:19, 2006

Vārds uzvards   Martins Aleksandrovics (sikais,alex)
Kā sākās Tavas attiecības ar motociklu?    Beerniibaa daudz sanaaca ar mopeedu pabraukt!Tad kaiminjos dziivoja taads motokrosa meistars ,kaa Andris Rozenbahs…vinjsh kad biju mazinjsh pavizinaaja…veelaak deva arii pasha mar vinja deelu,kursh nositaas ar moci,savu CZ pabraukaat pa mezhu! Bija forshi!:) Tad veelaak,kad jau saaku taa regulaaraak pabraukt ar vinja moci,man Janis Klavinsh uzdaavinaaja savu veco CZ 125,jo pats jau tanii laikaa 91.gadaa brauca ar HONDU! Tad nu teevs sakaartoja man jaunu CZ 125 ,un iedeva mani treneet Janim Kljavinjam!  91.gadaa starteeju pirmajaas saciikstees ar CZ 125 pie 80niekiem Ropazhu Vaveres trasee! Laikam nobraucu pa 12 poziiciju!:D
Kā Tu trenējies, visu to apguvi? Treneejos es ziemaa pie Ivara Chakura sporta klubaa Atlantis fiziski,uzbraucu vieglus treninjus ar shipiem! Un tad pavasarii laizhu uz Spaaniju pie Petera Berglunda (www.berglund-mx.com) uz vinja riikotajaam treninjnometneem MALAGAA!
Kā tu sevi uzturi formā? Triisreiz nedeeljaa skrienu 30 min. un taisu dazhaadus vingrinaajumus,ko iedeva man Ivars Chakurs!

Ko Tu dari ikdienā? Ikdienaa pamataa straadaaju savaa uznjeemumaa PRIVATEHOUSES….taa ir privaatmaaju buuvfirma,kas paraleeli razho koka karkasa eekas! www.privatehouses.lv
Ar ko tu parvietojies ikdiena ? Peedeejaa laikaa vainu ar BMW 730,BMW M3,vai arii ar YAMAA R1(bez numura!!!)
Tavi mērķi ...   Shinii sezonaa maksimaali labi nostarteet open un 125 cm3 klasee!Gribeetos kljuut vismaz vienaa no shim klaseem par chempionu,bet buushu gana apmierinaats,ja palikshu arii TOP 3!
Ko Tu ieteiktu citiem, kas vēlas nodarboties ar motokrosu ? Samekleet labu sponsoru, jo ja man taads buutu es tagad nestraadaatu,bet gan treneetos, lai ieguutu maksimaali labus rezultaatus!

Vārds uzvards vecums

Fīlips Kempelis 20
Kā sākās Tavas attiecības ar motociklu?

No sākuma tēvs iegādājās motociklu, lai tāpat pabraukātos pa ielu un mežu, bet kad ar viņu aizbraucu uz sacensībām, nevarēju tikt nevienā kalnā, un tad nu vajadzēja kaut ko jaudīgāku meklēt.
Kā Tu trenējies, visu to apguvi?

Viss nāca ar laiku, protams vislielāko pieredzi un kā ieguvumu uzskatu to, ka jau no pašiem sākumiem startēju ārpus Latvijas robežām, starp sportistiem kuri bija daudz ātrāki, un no kuriem varēju mācīties.
Kā tu sevi uzturi formā?

Pa ziemu trennējos svaru zālē, kur sevi sagadavoju fiziskā formā, bet kad jau var sākt braukt ar moci tad cenšos vismaz 2 reizes nedēļā braukt treniņus.
Ko Tu dari ikdienā?

Mana visa ikdiena pārsvarā ir saistīta ar motokrosu un mācībām, atpūtai laiks ir pavisam maz.
Ar ko tu parvietojies ikdiena ?

Pārvietojos ar automašīnu un motorolleri.
Tavi mērķi ...

Braucot uz katrām sacensībām ir noteikti mērķi, un lai tos sasniegtu nākas upurēt daudz ko.
Ko Tu ieteiktu citiem, kas vēlas nodarboties ar motokrosu ?

Ieteikt varu tikai vienu – ja ir šī vēlme braukt tad vajag tikai to darīt!

Vārds uzvārds vecums – Rūdolfs Rinka, 18 gadi
Kā sākās Tavas attiecības ar motociklu? – Ar drauga IZ pamēģināju pabraukt, pēctam izdomāju ka jāpērk pašam savs mocītis.
Kā Tu trenējies, visu to apguvi? – Trenējos kā vien varēju, braucu uz krosa trasītēm, pa mežiem dauzījos un tā pamazām kaut ko sāku apgūt.
Kā tu sevi uzturi formā? – Cenšos cik bieži vien iespējams braukt ar mocīti, kā arī cenšos atteikties no kaitīgiem ieradumies. :)
Ko Tu dari ikdienā? – Ikdienā mācos, strādāju, izklaidējos…
Ar ko tu parvietojies ikdiena ? – Visbiežāk ar kājām, šad tad arī ar auto
Tavi mērķi ... – Vislielākais mērķis pašreiz ir pabeigt augstskolu, tad vis pārējais :)
Ko Tu ieteiktu citiem, kas vēlas nodarboties ar motokrosu ? – Ieteiktu braukt tā lai ātrums neapsteidz meistarību!

Dihls
Site Admin

Postby Dihls » 31 Jul 09:27, 2006

Martinj Aleksandrovicj, neizplati dezinformaaciju, ka Tu 3x nedeljaa skrien :lol:  :D  :lol:
Ugunsdzēsējs no Saldus

laurentee

Postby laurentee » 31 Jul 10:38, 2006

Ko Tu dari ikdienā? Ikdienaa pamataa straadaaju savaa uznjeemumaa PRIVATEHOUSES….

uzņēmums labs tikai nevar sazvanīt  :oops:   mans t.-26188544

ALEX
Moto-X Staff

Postby ALEX » 31 Jul 11:13, 2006

Taa diemzheel nav dezinformaacija....ha-ha-ha!!!
Uznjeemums labs,ljoti daudz daraamaa...visi brauc ar mochiem pa objektiem....taadeelj arii nav iespeejams sazvaniit...veelaak noteikti atzvaniis! :)

laurentee

Postby laurentee » 11 Aug 19:46, 2006

ALEX wrote:Taa diemzheel nav dezinformaacija....ha-ha-ha!!!
Uznjeemums labs,ljoti daudz daraamaa...visi brauc ar mochiem pa objektiem....taadeelj arii nav iespeejams sazvaniit...veelaak noteikti atzvaniis! :)

ALEX  :oops:  Tā es to zvanu gaidu un gaidu

ooopijs

Postby ooopijs » 11 Aug 22:44, 2006

cik aleksandrovicam gadi??

juniors20

Postby juniors20 » 12 Aug 11:50, 2006

loool :D
Image

kawasaki250

Postby kawasaki250 » 12 Aug 16:21, 2006

sameklēt labu sponsoru HA HA HAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA kur viņi stāv nolikti es iešu uz sitienu pie viņiem..........
"Tas kurš nekad naw kļūdijies nekad naw mēģinājis darīt ko jaunu."

A Ministrs

Postby A Ministrs » 15 Aug 13:15, 2006

Vai Tu skrienot pats sevi vari tik pat skaisti uzgriezt kaa ar moci?

juniors20

Postby juniors20 » 15 Aug 19:00, 2006

A Ministrs wrote:

Vai Tu skrienot pats sevi vari tik pat skaisti uzgriezt kaa ar moci?

shitas labs :D:D:D:D:D:D
Image

Return to “Intervijas”