Lūdzu palīdzēt atrast!!!

Par enduro notikumiem un aktualitātēm.
Dabas draugs
Posts: 2
Joined: 31 Aug 03:08, 2011

Lūdzu palīdzēt atrast!!!

Postby Dabas draugs » 31 Aug 03:36, 2011

Šodien (30.08.) ap plkst. 17:30 Alderos divi motociklisti ar enduro močiem veica uzbraukumu četru jātnieku grupai pēc kā aizbrauca Garkalnes virzienā. Motocikli bija bez valsts numura zīmēm abi sarkanā+baltā krāsā, braucējiem baltas ķiveres.

Notikums: Abi vaininieki lēnam piebrauca pie jātnieku grupas pēc kā viens no viņiem strauji uzņēma ātrumu izcēlās uz pakaļējā rata un veica apzinātu uzbraukumu jātnieku grupai, kas pēdējā brīdī pamuka nost un savaldīja pārbiedētos zirgus. Pēc tam to pašu izdarīja arī otrs vaininieks uz vietu, kur bija pamukusi malā jātnieku grupa. Abi pēc tam smejoties noskatījās uz notiekošo... tā visa rezultātā viens no zirgiem ielecot ar kāju bedrē guva neatgriezenisku kājas traumu, bet viens no jātniekiem tika nomests no zirga, bet par laimi gūstot nelielas traumas.

Gribu vienkārši jautāt: Kapēc tas bija vajadzīgs? Kapēc vajadzēja sakropļot šos skaistos un gudros dzīvniekus un par to pēc tam vēl izņirgāties... es ceru, ka jūs sapratīsiet un palīdzēsiet atrast šos &*)*&*(&, lai nodotu policijā.

Lūgums visiem, kam varētu būt informacija par šiem braucejiem zvanīt: 28623000. Esmu gatavs piedāvāt pat nelielu atlīdzību par informāciju, ja tā palīdzēs viņus atrast.

User avatar
toms
Posts: 447
Joined: 26 May 18:16, 2006

Postby toms » 01 Sep 22:40, 2011

šos skaistos un gudros dzīvniekus


komoon
Rezerves daļas:
www.ride.lv

Amortizatoru serviss:
www.strtech.lv


Return to “Enduro”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 3 guests