Kempelis: "Man nav kauns sevi pieteikt!"

Ziņas, jaunumi, relīzes u.t.t.
Raivis
Site Designer

Kempelis: "Man nav kauns sevi pieteikt!"

Postby Raivis » 14 Nov 11:10, 2006

Nav izslēgts, ka Latvijas motokrosā vārds Jānis Kempelis, tiek uztverts ar dažādām emocijām. Ir tādi, kas nav dzirdējuši, ir tādi, kas slavē un ir tādi, kas labāk redz ejam nekā nākam. Tie pēdējie saprot, ka tiks likti šķēršļi neprogresīvām darbībām vai visam, kas neveicina sporta veida izaugsmi un popularitāti. Es divpadsmit gadus esmu uzticīgs šim sporta veidam un vairāk vai mazāk visu šo laiku esmu aktīvi piedalījies Latvijas motokrosa dzīvē. Sākumā es biju un vēlāk arī vadīju gan krosa komisiju, gan palīdzēju LaMSF nostabilizēties un ieņemt savu vietu starp federācijām dažādos līmeņos (Latvijā, Baltijā, FIMā). Priekš nezinātājiem skaļi vārdi, bet tā bija.
Jau divus gadus atpakaļ piedāvāju savu palīdzību cita ceļa sākumam motokrosa reanimēšanai, popularitātes atgūšanai Latvijā. Apstākļi toreiz sakrita tā, ka pārvēlēšanas kongresā personīgi nevarēju būt klāt un no atbildīgu personu puses biju garantēts, ka mans pilnvarotais pārstāvis varēs piedalīties balsošanā, bet dzīvē sanāca savādāk. Izsvītroja no saraksta, lai nerastos neplānoti pārpratumi tā kongresa scenāristiem.
Iebalsoja vajadzīgo un viņš sevi ir parādījis divu pilnu krosa sezonu garumā.
Kas bijis to Jūs ziniet, bet kas būs to neiedziļinoties sīkumos Jums izstāstīšu, lai variet salīdzināt, divas pagājušās sezonas ar divām nākamajām (pēc diviem gadiem kārtējais pārvēlēšanas kongress) sezonām.
Lai motokross Latvijā atgūtu popularitāti ir jābūt kontaktam starp sportistu un skatītāju un es uzskatu, ka šai virzienā ir jāveic darbs, kas šodien nav veikts.
Sportists ir tas, kas nodrošina sacensību kvalitāti organizatoram un no sacensību kvalitātes rodas secinājumi par Sporta veida pieprasījumu un apmeklētību un beigās popularitāti. Lai sportistiem būtu stimuls gatavoties un piedalīties sacensībās ir jāpiedāvā mērķis. Šai gadījumā balvu fonds, kurš nevar atstāt vienaldzīgus arī citu valstu (tuvāko kaimiņu) sportistus. Ja skatītājam ir zināms caur saziņas līdzekļiem par balvu izmēriem tad ir radusies intriga un viņi nenoliedzami izrāda interesi būt klāt šo balvu sadalē. Latvijas čempionāts ir LaMSF pasākums No1 un šī federācija (krosa komisijas izskatā) uzņemās pilnu atbildību par čempionāta attīstību augstāk pieminētajam. Līdz šim O. Jurenko katru gadu balvu fondu samazināja un samazināja un tad ar gariem zobiem izmaksāja asaras par kurām protams publiski kauns runāt. Es garantēju LČ noorganizēt piecu sacensību seriālā ar trīs reizes lielāku balvu fondu kāds bija 2006. gadā. Katrā posmā 1390,- LS vietā es piedāvāju 4170,- LS. Kopvērtējumā 2230,- LS vietā es piedāvāju 6690,- LS. Es garantēju, ka vismaz trijos no pieciem LČ posmiem piedalīsies Latvijas šodien ātrākais braucējs Lauris Freibergs un citi Baltijas stiprākie braucēji. Es garantēju, ka pēc šogad izstrādāta precīza nolikuma tiks izveidota Latvijas izlase, kas aizbrauks uz Nāciju kausu 2007. gadā Amerikas Savienotajās Valstīs. Tiks izstrādāti precīzi nolikumi (šogad) par individuālajiem, komandu, klubu un izlašu startiem sacensībās no zemāka līdz augstākajam līmenim. LČ tiks vērtētas divas jaunas klases – Kvadrocikli un 125cc jaunieši. Klubu vērtējumā būs izmaiņas, lai būtu konkurēt spējīgi piedalīties pēc iespējas vairāk klubi, bet nevis divi vai četri, kā tas bija pēdējos divus gadus. Protokolos figurēja vairāk par divdesmit, bet visi viņi bija statisti, jo dalībnieku skaits vērtējumam ir neadekvāts situācijai.
Apņemos rast dialogu un caur to piesaistīt neoficiālos motobraucējus pie klubiem, lai sākumā informatīvā līmenī un iekšējos klubu krosos vēlāk tiem rastos interese kļūt par licenzētiem LaMSF sacensību dalībniekiem. (Piesaistīt esošajiem klubiem, kur ir zinoši cilvēki) Uzskatu, ka lielajiem klubiem ar dalībnieku skaitu virs 10 vai 15 cilvēkiem ir jābūt balss tiesīgiem, sev interesējošu jautājumu lemšanā krosa komisijā.
Motokrosa sabiedrībai ir jāzina un ir jābūt pieejamiem līdzekļu tērēšanas principiem (nolikumi). Tiek plānveidīgi izstrādātas prioritātes, bet nevis kā tagad dalīta nauda starp draugiem.
Tiks izveidota līgumu sistēma starp izlases sportistiem – kandidātiem un federāciju. Šie līgumi palīdzēs savlaicīgi un bez liekas ažiotāžas katram veikt savu darbu.
Lielāka vērība tiks pievērsta veselības jautājumiem, lai nerastos situācijas, ka sportists pakļauj riskam sevi un citus. Tiks organizēta vispārēja medicīniskā pārbaude izlases kandidātiem olimpiskajā veselības centrā, vai būs jāapliecina ar parakstītu dokumentu ar pilnas atbildības uzņemšanos par sevi un apkārtējiem, ja veselības problēmu rezultātā radīsies neatgriezeniskas sekas.
Attiecības starp LaMSF krosa komisiju un sacensību potenciālajiem organizatoriem arī ir jāsistematizē un jārada dokuments (nolikums), kas paredz noteikumus un to secību ar tālāk izrietošām prioritātēm vai bez tām.
Sportisti ir visa sākums un beigas un es gribu ar savu darbu pārstāvēt un aizstāvēt visus sportistus. Ja mani atbalstiet lūdzu nāciet un izsakiet savu nostāju 16.11.06 17:00 federācijas telpās ārkārtas kongresā, kur ar savu balsi būsiet jauna sākuma dalībnieks.
Ja es vienu no saviem solījumiem neizpildīšu, bez ierunām atdošu savu vietu labākam.

Ar cieņu J.Kempelis
Why be normal?

Mustangs

Postby Mustangs » 15 Sep 20:13, 2008

Ja nebija kauns sevi pieteikt, tad jāprasa, kur uz doto brīdi slēpjas Visvarenais Kempeļa kungs?! Visas diskusijas, kurās tiek pieminēts Tiesas process, vispār tiek ignorēts! Es pret Tevi, Kempeļa kungs, negribu izrādīt nekādu cieņu, tāpēc nevēlos Tevi uzrunāt uz Jūs! Tev visu šo laiku ir visi, kas izsaka savas domas par Motokrosu, vai par Motokrosa komisijas darbību, bijuši stulbi, vai "īpaši gadijumi", tikai Tev vienam ir bijusi visur taisnība! Ja jau esi tāds varonis (žēl, ka bez ordeņiem), tad kāpēc tagad Tu nepaskaidro visiem LAMSF Biedriem, kas tad notiek! Kur Tu pēkšņi tik kluss un vājš paliki? Tu atkal teiksi, ka lai nākam uz tavu kabinetu un aci pret aci visu izrunātu? Tu būsi spējīgs pieņemt visus Federācijas Biedrus (ja nemaldos, 800 cik tur vēl)? Tā kā "draudziņ" velc vien savu pakaļu no sūdiem ārā un paskaidro visiem sportistiem, (kuri, starp citu, tev ēst dod), kā tad tagad ar visu tiksi galā?

Return to “Moto-x.lv Ziņas”