Latvijas DH Gada Balva 2010 + Life Cycles pirmizrāde

Ziņas, jaunumi, relīzes u.t.t.
User avatar
rasty
Moto-X Staff
Posts: 950
Joined: 11 May 22:40, 2006

Latvijas DH Gada Balva 2010 + Life Cycles pirmizrāde

Postby rasty » 08 Dec 20:28, 2010

Image

Šī gada 17.decembrī Latvijas Zinātņu Akadēmijā , Lielajā konferenču zālē, norisināsies viens no gada gaidītākajiem un interesantākajiem MTB pasākumiem. Latvijas DH Gada balva 2010. Interesantajās telpās, speciālā apbalvošanas ceremonijā, tiks pieminēti un apbalvoti 2010. gada labākie Latvijas downhill braucēji un braucējas. Ierašanās no pl 18:00, ceremonijas sākums pl 19:00.

Pēc apbalvošanas ceremonijas, tur pat uz lielā ekrāna varēsiet noskatīties pēdējā gada skandalozāko MTB filmu „Life Cycles”, kas tapusi 5 gadus, un stāsta par MTB riteņbraukšanu kā dzīvesveidu. Filmā redzami lieliski dabas skati, profesionāli braucēji un diezgan neaprakstāma filmas montāža, par ko variet pārliecināties filmas reklāmiņā.

Tāpēc uz pasākuma gaidām ne tikai downhill sporta piekritējus un atbalstītājus, bet arī visus tos, kam tuvs MTB, kam patīk labi pavadīt laiku draugu lokā, skatoties kādu filmu un izklaidējoties.

Pēc pasākuma Latvijas Zinātņu Akadēmijā, visi gaidīti uz Afterparty, Monsterparkā, Rīgā, Kroņu ielā 13a, kur izballēsimies un atcerēsimies aizvadīto velosezonu. Pasākuma apmeklētājiem Latvijas Zinātņu Akadēmijā, afterparty ieeja un welcomdrinks pa brīvu ;)

Biļetes uz šo pasākumu variet iegādāties iepriekš jau tagad, S-Pot – Monsterparkā, Kroņu ielā 13a. Vai arī pasākuma dienā uz vietas LZA. Biļetes cena iepriekšpārdošanā 2Ls. Pasākuma dienā 3Ls

Vairāk INFO šeit ---->
http://www.s-pot.eu/lv/article/139/latv ... cles-filma

Return to “Moto-x.lv Ziņas”

Who is online

Users browsing this forum: Google [Bot] and 1 guest