Tehniska problema

Ziņas, jaunumi, relīzes u.t.t.
ALEX
Moto-X Staff

Postby ALEX » 05 Mar 00:40, 2010

Draudzenes sarunājas, kā izgājis 8. marta randiņā ar mīļākajiem.

"Tas bija briesmīgi", viena saka. "Iedomājies: aizveda pie sevis mājās, uzreiz iegāza gultā, pēc piecām minūtēm viss beidzās un viņš aizmiga. Tīrās šausmas!"
Otra: "Ak, man gan viss notika kā sapnī! Aizgājām uz restorānu, dzērām izsmalcinātu vīnu. Aizbraucām pie viņa: divas stundas priekšspēle, stundu sekss, vēl stundu mīļi sarunājāmies. Vienkārši izcils vakars!"

Tajā pašā laikā otrā pilsētas malā bārā sēž divi vīrieši.
"Kāds man izdevās foršs vakars!," viens saka. "Uzreiz aizbraucām pie manis, smadzenes neviens nekompostrēja, bišķi pa...āmies, es uzreiz aizmigu un kolosāli izgulējos. Tagad jūtos fantastiski!" Otrs: "Man gan bija tīrās šausmas. Nācās vilkties uz restorānu - tur oficiants, maita, atnesa pašu dārgāko vīnu. Neērti kaut kā; nācās ņemt. Atnācām mājās: man divas stundas nestāvēja, stundu nevarēju beigt, pēc tam vēl stundu aizmigt nevarēju..."

Reinis005

Postby Reinis005 » 05 Mar 15:05, 2010

ALEX wrote:Draudzenes sarunājas, kā izgājis 8. marta randiņā ar mīļākajiem.

"Tas bija briesmīgi", viena saka. "Iedomājies: aizveda pie sevis mājās, uzreiz iegāza gultā, pēc piecām minūtēm viss beidzās un viņš aizmiga. Tīrās šausmas!"
Otra: "Ak, man gan viss notika kā sapnī! Aizgājām uz restorānu, dzērām izsmalcinātu vīnu. Aizbraucām pie viņa: divas stundas priekšspēle, stundu sekss, vēl stundu mīļi sarunājāmies. Vienkārši izcils vakars!"

Tajā pašā laikā otrā pilsētas malā bārā sēž divi vīrieši.
"Kāds man izdevās foršs vakars!," viens saka. "Uzreiz aizbraucām pie manis, smadzenes neviens nekompostrēja, bišķi pa...āmies, es uzreiz aizmigu un kolosāli izgulējos. Tagad jūtos fantastiski!" Otrs: "Man gan bija tīrās šausmas. Nācās vilkties uz restorānu - tur oficiants, maita, atnesa pašu dārgāko vīnu. Neērti kaut kā; nācās ņemt. Atnācām mājās: man divas stundas nestāvēja, stundu nevarēju beigt, pēc tam vēl stundu aizmigt nevarēju..."

:D :D

laurentee

Postby laurentee » 30 Apr 17:19, 2010

Rūķītis iebrauc benzīntankā- Man lūdzu vienu lāsi benzīna , vienu lāsi eļļas un pus lāsi logu tīrāmā.Strādnieks- A iepirst riepiņā nevajag?
viss atkarīgs no blīves, kas atrodas starp stūri un sēdekli

ALEX
Moto-X Staff

Postby ALEX » 06 May 11:08, 2010

Kad Apollo misijas astronauts Nīls Ārmstrongs pirmoreiz uzkāpa
uz Mēness, viņš ne tikai izteica savu slaveno frāzi "Viens mazs cilvēka solis - milzīgs solis cilvēcei", bet tam sekoja arī citi komentāri.
Tieši pirms Ārmstrongs atgriezās kuģī, viņš mīklaini piebilda: "Labu veiksmi, Mr Gorskij."

Daudzi cilvēki NASA domāja, ka šī piezīme attiecas uz kādu padomju kolēģi. Tomēr, pārbaudot gan padomju, gan amerikāņu astronautu sarakstus, tāds Gorskijs nekur neatradās. Gadu gaitā daudzi
cilvēki jautāja Ārmstrongam, ko nozīmēja šis izteiciens, bet Ārmstrongs vienmēr tikai smaidīja. 1995. gada 5. jūlijā Tampā, Floridas štatā,
Ārmstrongam atbildot uz žurnālistu jautājumiem pēc kādas savas runas, kāds reportieris atkal pieminēja 26 gadus veco jautājumu. Tā kā Mr
Gorskijs bija nomiris, Ārmstrongs nolēma, ka viņš beidzot var atbildēt:
"Kad es biju vēl bērns, es kādu dienu kopā ar draugu mājas pagalmā spēlēju beisbolu. Vienreiz bumbiņa nokrita zem mūsu kaimiņu loga. Mani
kaimiņi bija Misters un Misis Gorskiji. Kad es pieliecos, lai paceltu bumbu, es dzirdēju kā Misis Gorskija kliedz uz savu vīru: "Orālais sekss! Tu gribi orālo seksu?! Tu dabūsi orālo seksu, kad kaimiņu sīkais pa Mēnesi
staigās! :lol:

toms

Postby toms » 06 May 16:28, 2010

- Kāpēc rudmates 90% gadījumos izrādās vieglas uzvedības? - Ja jumts sarūsējis, tad pagrabā vienmēr mitrs..

Dihls
Site Admin

Postby Dihls » 14 May 15:27, 2010

Skola ir domaata stulbenjiem

- Jānis (19.gadi, 2b klase)
Ugunsdzēsējs no Saldus

foxracing

Postby foxracing » 14 May 15:37, 2010

Волк, Заяц и Хомяк решили ехать в Китай. Волк: - Меня в Китае будут звать Братец Вуй! -Заяц:А меня, Братец Зуй. Хомяк :я наверно не поеду

ALEX
Moto-X Staff

Postby ALEX » 16 Jun 15:07, 2010

Tantīte aiziet uz tirgu, lai nopirktu savam vecajam jaunas čības, jo vecās jau nonēsātas. Pirmās kuras ieraudzīja arī iepatikās un viņa nolēma tās nopirkt. Pārdevēja sacija ka neesot maisiņa kurā čības ielikt, tāpēc tā iepakos čības kastē. Tantīte iekāpj autobusā un dodas mājās. Braucot, tai pretī sēdošie jaunieši skātās uz viņu un nezkāpēc mēģina novaldīt smieklus. Izrādās ka uz kastes rakstīts "1000 prezervatīvi", bet tantītei taču vienalga kāds iepakojums, ka tik būtu ērtāk. Viens no jauniešiem neiztur un uzbāzīgi, ar platu smaidu sejā, jautā tantītei:''Nu cik tad aptuveni ilgam laikam pietiks?''. Tantīte atbild:"Oi, dēliņ, kā mans vecais šļūkā, tad tur knapi nedēļai."

Return to “Moto-x.lv Ziņas”