Enduro komisijas paziņojums par nelaimes gadījumu sacensībās

Ziņas, jaunumi, relīzes u.t.t.
User avatar
rasty
Moto-X Staff
Posts: 950
Joined: 11 May 22:40, 2006

Enduro komisijas paziņojums par nelaimes gadījumu sacensībās

Postby rasty » 14 Jun 20:30, 2008

Sestdien, 14. jūnijā Salacgrīvā norisinājās Latvijas čempionāta enduro sacensības. Neveiksmīga un skumju pilna šī diena atmiņā paliks Sandra Selgas piederīgajiem, draugiem un Latvijas Motosporta Federācijas pārstāvjiem. Sportistam šīs bija pēdējās sacensības.

Sacensību pirmajā aplī sportists meža stigā piedzīvoja neveiksmīgu kritienu un no gūtās traumas mira. Lai arī trasē nekavējoši, nodrošinot operatīvo pirmo palīdzību, ārsti centās glābt sportista dzīvību, šis brauciens viņam bija liktenīgs.

Artūrs Robežnieks, Latvijas Motosporta Federācijas enduro komisijas vadītājs, izsaka visdziļāko līdzjūtību Sandra Selgas tuviniekiem un draugiem. Apzinoties šī sporta veida specifiku un risku, kā viena no galvenajām prasībām organizatoriem ir nodrošināt operatīvu medicīnisko palīdzību sacensībās. Tomēr ir dzīvē mirkļi, kad pat ārstu profesionalitāte nespēj mūs pasargāt no tik traģiskiem gadījumiem, kas vairs nav mūsu rokās.

User avatar
toms
Posts: 447
Joined: 26 May 18:16, 2006

Postby toms » 15 Jun 13:16, 2008

...es ar viņu kopā braucu no pirmās dienas kad pirms diviem kadiem viņš nopirka moci, kopā braucām, trenējāmies, braucām uz gonkām un dzērām alu pēc tā visa! Arī šoreiz visam bija jānotiek tāpat , tikai šoreiz mājās atbraucu bez viņa!

RIP SANDZHAN


Return to “Moto-x.lv Ziņas”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest