Latvijā atgriežas pasaules motoekspedīcija "ApPasaule 2

Ziņas, jaunumi, relīzes u.t.t.
Dace
Moto-X Staff
Posts: 468
Joined: 12 May 11:44, 2006

Latvijā atgriežas pasaules motoekspedīcija "ApPasaule 2

Postby Dace » 04 Feb 14:12, 2008

Trešdien, 6. februārī pl. 15 Doma laukumā, Rīgā finiša karogs tiks pacelts motoekspedīcijai ApPasaule 2007, kas 180 dienās ar KTM markas motocikliem apbrauca apkārt zemeslodei. Sešu mēnešu garumā iepazīti pieci kontinenti, 30 valstis, nobraucot kopumā 40 000km.

Braucienā piedalījās divi Latvijas sportisti – Mārtiņš Sils un Kaspars Bīlāns, kuri braucienu uzsāka aizvadītā gada augustā no Daugavas Ziemeļu mola Mangaļsalā.

Braucienu sportisti veica ar KTM Adventure 990 motocikliem. Visu ceļojuma laiku piedzīvojuma meklētāji ar saviem iespaidiem dalījās mājas lapā www.appasaule.lv, kur arī šobrīd varat iepazīties ar plašāku ceļojuma informāciju.

Artūrs Robežnieks, Latvijas Motosporta Federācijas (LaMSF) enduro komisijas vadītājs norāda, ka „pasaules apceļotāji apliecinājuši sīvo enduro braucēju dabu – uzsākto startu cienīgi beigt! Pateicoties Latvijā organizētajām enduro komisijas sacensībām, ceļojuma dalībnieki ieguvuši pieredzi un pārliecību izdzīvot dažādos apstākļos, jo zinām, enduro ir sporta veids, kas paredz braukšanu neizbraucamos un negaidītos apstākļos. Un sportistu paveiktais ir kā labs atskaites punkts un piemērs jaunajiem sportistiem. Tāpēc ar aicinu enduro atbalstītājus piedalīties sagaidīšanas pasākumā, lai iegūtu plašāku informāciju un atbalstītu savējos!”

Tiekamies trešdien, 6. februārī, pl. 15, Rīgā, Doma laukumā.


Informāciju sagatavoja un ievietoja Dace Tribocka, LaMSF enduro komisijas preses sekretāre

Return to “Moto-x.lv Ziņas”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 2 guests