Motopiedzīvojumu sacensībās uzstādīts rekords

Ziņas, jaunumi, relīzes u.t.t.
Dace
Moto-X Staff
Posts: 468
Joined: 12 May 11:44, 2006

Motopiedzīvojumu sacensībās uzstādīts rekords

Postby Dace » 09 Oct 12:12, 2007

Nedēļas nogalē, 6. oktobrī Slampē pulcējās aktīvās atpūtas cienītāji, piedaloties Latvijas Motosporta Federācijas (LaMSF) enduro komisijas pārstāvētajās Motopiedzīvojumu sacensībās. Vairāk kā 12 stundu orientēšanās ar motocikliem sacensībās piedalījās rekordliels skaits dalībnieku – 46 komandas jeb 92 dalībnieki.

Šis bija trešais un pēdējais sacensību posms 2007. gada sezonā. Dalībnieki sacensībās startēja trijās klasēs –elites, sporta un tautas, kas atšķiras pēc orientēšanās un speciālo uzdevumu sarežģītības pakāpes.

Elites klasē pirmo vietu izcīnīja komanda Viesulis un Vēvers, sporta klasē labākais rezultāts Jānim un Ojāram Dālderiem ar komandas nosaukumu Dālderi. Savukārt, tautas klasē uzvaras lauri komandai D&G.

Sacensībās ne mazums ekstrēmu situāciju un piedzīvojumu nācās izbaudīt dalībniekiem, arī skatītājiem, kas kuplā skaitā bija pulcējušies uz speciālajiem sacensību testiem. Tā bija iespēja ne tikai pārliecināties par spēkratu izturību neikdienišķos apstākļos, bet līdzi just azartiskajiem, izturīgākajiem dalībniekiem mērķtiecīgi cīnoties līdz galam. Sportistiem nācās gan pieveikt purvainos apvidus, pārvarēt ūdens krāces un atrast kontrolpunktus apvidū nakts melnumā.

Tomēr ar to viss nebeidzās, kā norāda sacensību organizātori, jau šobrīd tiek domāts par nākamā gada sezonu. Šis ir viens no sporta veidiem, kas strauji attīstās un prieks, ka arī Latvijas vidē arvien palielinās aktīvās atpūtas iespējas.

Sezonas garumā sportisti cīnījās par Latvijas čempiona tituliem un godalgoto vietu ieguvēji tiks apbalvoti novembra beigās LaMSF enduro komisijas apbalvošanas ceremonijā.


Sacensību rezultāti
http://www.lamsf.lv/Portals/0/Nolikumi/ ... ultati.xls

Return to “Moto-x.lv Ziņas”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest