Moto-X kalendārs

Ziņas, jaunumi, relīzes u.t.t.
rasty
Moto-X Staff

Postby rasty » 15 Feb 14:28, 2007

A Ministrs wrote:A kas vispār ir ar to kalendāru?

nezinu :cry: kautkas galīgā tūplī rupji sakot :D bet mes daram ko varam

A Ministrs

Postby A Ministrs » 15 Feb 14:39, 2007

rasty wrote:

Kas tieshi, varbut varu kaa paliidzeet? Es labi liimeeju ar aplikaacijas papiiru!

Jon

Postby Jon » 16 Feb 12:32, 2007

rasty wrote:

Nu jā, tenu mēs esam!
Moška federācija varēja pieslēgties :cry: ???

Un vispār, publicitāte ir f..... shit ! Kāpēc netiek runāts par Aivo gaitām iekš USA? A moška tas ir kāds noslēpums??? :roll: Nu tad sorry!!! :arrow:
Need for speed :)

Dihls
Site Admin

Postby Dihls » 16 Feb 12:48, 2007

Tieshaam. Man arii interesee, kadelj ne Aivo, ne ari vinja klubs neko neraksta, man arii gribeetos uzzinaat:(((
Ugunsdzēsējs no Saldus

m_o_t_o

Postby m_o_t_o » 28 Feb 09:12, 2007

Marts jau klauvē pie durvīm, bet pie sienas vēl joprojām nav Moto-x kalendārs :roll: :?

m_o_t_o

Postby m_o_t_o » 26 Nov 12:23, 2007

Emmm, un kā tad ar Moto-x kalendāru 2008.gadam?! :oops: :wink:

rasty
Moto-X Staff

Postby rasty » 26 Nov 13:24, 2007

Dihls wrote:Tieshaam. Man arii interesee, kadelj ne Aivo, ne ari vinja klubs neko neraksta, man arii gribeetos uzzinaat:(((

runājot par Aivo viņš apsolīja interviju par gaitām USA, bet tiklīdz kas tiek jautāts tā tiek atlikts uz velāku laiku, tagad īsti nav skaidrs kad viņiem ir vēlāks laiks, zvaigznītes varbūt parādījušās :D

toms

Postby toms » 26 Nov 13:34, 2007

Ideja par pliko kraninju vicinashanai kalendaram vairs nav deriga ja? :D

edzus

Postby edzus » 26 Nov 13:57, 2007

Es te ta bisku palasijos pa to kalendaru buushanu,
mosh kads var pateikt vai bus 2008.gada kalendars, un mos ari endurokrosam???:-)

Ivars

Postby Ivars » 26 Nov 14:12, 2007

Es par.......
Lēnāk brauksi tālāk tiksi.

toms

Postby toms » 26 Nov 14:24, 2007

ar "Es par ..." uz prieksu nekas neiet, vajag kadam uznemties iniciativu, bet sodien apstaklos to uznemas tikai retas jo parasti kad ir jamaksa par kalendaru lai vinu sev dabutu visi kkur pazuud...

Vel jau variants ir uztaisiit fondu , visi Es par aizskaitam naudu un tad var gatavot, izejot no cenam cik ir minimalais cilveku skaits nepiecieshams lai cik sanaktu maksat par vienu kalendaru!

Vel jau problemas ar autortiesibam par bildeem, tad fotografam vajag but chomam kas dod bildes jo tapat par brivu tadiem ''mini komercialiem'' nolukiem labie fotografi nedos bildi!

Man ir viena loti skaista bilde kuru varetu likt ieksha un es par to naudu neprasishu :D

rasty
Moto-X Staff

Postby rasty » 26 Nov 14:36, 2007

toms wrote:ar "Es par ..." uz prieksu nekas neiet, vajag kadam uznemties iniciativu, bet sodien apstaklos to uznemas tikai retas jo parasti kad ir jamaksa par kalendaru lai vinu sev dabutu visi kkur pazuud...

Vel jau variants ir uztaisiit fondu , visi Es par aizskaitam naudu un tad var gatavot, izejot no cenam cik ir minimalais cilveku skaits nepiecieshams lai cik sanaktu maksat par vienu kalendaru!

Vel jau problemas ar autortiesibam par bildeem, tad fotografam vajag but chomam kas dod bildes jo tapat par brivu tadiem ''mini komercialiem'' nolukiem labie fotografi nedos bildi!

Man ir viena loti skaista bilde kuru varetu likt ieksha un es par to naudu neprasishu :D

Bildes mums ir, bet lielākā problēma jau ir tā ka tauta bļauj vajag, vajag, kad jāmaksā labi ja 20 cilvēki nopirks to kalendāru a ko darīt ar pārējiem? ziedot lapdarībai un pašam dzīvōt pus gadu uz maizi un ūdens? :D :lol:

edzus

Postby edzus » 26 Nov 14:58, 2007

nu tad japrasa ta - cik ta vins reali var maxat???

toms

Postby toms » 26 Nov 16:48, 2007

rasty wrote:
toms wrote:ar "Es par ..." uz prieksu nekas neiet, vajag kadam uznemties iniciativu, bet sodien apstaklos to uznemas tikai retas jo parasti kad ir jamaksa par kalendaru lai vinu sev dabutu visi kkur pazuud...

Bildes mums ir, bet lielākā problēma jau ir tā ka tauta bļauj vajag, vajag, kad jāmaksā labi ja 20 cilvēki nopirks to kalendāru a ko darīt ar pārējiem? ziedot lapdarībai un pašam dzīvōt pus gadu uz maizi un ūdens? :D :lol:

Nu tad tiri uz tādu pasūtīšanas pamatu ! es tagad skaidroju cik maksā satūnēt tos kalendārus, vai arī jūs jau esat nosakidrojuši?

Piemērām ja 20 cilvēki samaksā tad viņi arī dabūn! pārējie gaida līdz nākamajam gadam ;)

Dihls
Site Admin

Postby Dihls » 26 Nov 16:50, 2007

Kalendaars shogad buus un buus noperkams moto veikalos ...
Ugunsdzēsējs no Saldus

Return to “Moto-x.lv Ziņas”