Atslodzei un smaidam :D

Šī ir tā vieta kur varat rakstīt par visu izņemot motosportu.
ALEX
Moto-X Staff

Atslodzei un smaidam :D

Postby ALEX » 23 Mar 05:15, 2013

Sievasmāte stumda pa sētu riteni, znots jautā: Kur ta laidīsi? -Uz kapiem jāaizbrauc! -A kas riteni atdzīs atpakaļ???

Ārsta frāze: "līdz kāzām sadzīs" - ne tikai izbrīnīja 80 gadīgo večiņu, bet arī iededza dzirksti viņas acīs ...

Ceļu policists aptur mašīnu. No mašīnas izlien galīgi sadzērusies sieviete, izšpļauj uz ceļa konfekti un saka: Ieddomājies, ar liķieri trāpījās!

Nevaru izdomāt, ko darīja mūsu vecāki, kad nebija tv un i-neta. Kā viņi izklaidējās? Prasīju saviem 9 brāļiem un 7 māsām, tie arī nezin..

49% nelaimes gadījumu notiek pēc vārdiem: "skat kā es māku" pārējie 51% : "hujņa!!... skaties kā vajag"

Vecāki aizliedz Igoram nākt mājās vēlu. Viņiem vispār likās dīvaini, ka kaut kāds Igors pie viņiem nāk.

Man uz griestiem ir rakstīts : "Rīt atmetishu pipeshanu." Katru rītu pamostos un redzu šo zīmi un domāju: "Nu labi ka rīt, ne šodien."

Jāni, māki slaukt govi? - nē, tu māki?- Jā skaties, Guna iedod 10santīmus!

Kaķis atnāk pie bļodiņas: - Fū, griķi! Nākošajā dienā: - Fū, atkal griķi! Trešajā dienā: - O!! Griķīši!!!

Kas Tev labāk patīk, blondīnes vai brunetes? - Man pupi patīk! - Nu, bet matu krāsa? - Nepatīk, ka uz pupiem aug mati!

Džeks ienāk veikalā un prasa: "Vai Jums atklātnītes ar uzrakstu "Manai Vienīgajai!" ir?" "Jā." "Tad dodiet man , lūdzu, divpadsmit!"

Aptiekā -Man lūdzu prezervatīvus! -Maisiņu vajadzēs? -Nē, paldies viņa man skaista

Dēls prasa tēvam : - Kā runā čūskas? Tēvs paskatās uz sievasmāti : - Nu ko jūs klusējiet, mazdēlam interesē !

Dažreiz liekas , ka tu pat pēc horoskopa esi ''cirvis'' !!!

Sarunājas divas kundzes. -Par ko Tu pārģērbsies karnevālā? -Laikam par kupenu. Sniegpārsliņa jau no manis vairs nesanāk...

Jānim, pētot grūtniecības testu, atmiņā uzausa bērnības aina; mamma viņam vilka kājās zeķubikses un teica " 2 svītras - tā ir pakaļa, dēls."

Jauna,skaista,gudra,seksīga,gatavot protu,galva nesāp..Principā nevienu nemeklēju...vienkārši lielos

Cik patīkami pamosties pēc ballītes, kad apkārt viss sagrauts un salauzts, bet māja nav tava.

Return to “Ne par moto”