Kur aizņemties naudu internetā??

Šī ir tā vieta kur varat rakstīt par visu izņemot motosportu.
Puzis

Kur aizņemties naudu internetā??

Postby Puzis » 27 Jul 20:34, 2012

Hey, beidzot pieregojos. Un sorry, ka offtopik tāds sanāk, bet gribu zināt, vai kāds no jums ir mēginājis ņemt sms kredītu caur internetu. Es uzrāvos šim te saitamun nodomāju - kā viņi var solīt tik izdevīgus procentus? Kur ir āķis? Kā var aizņemties 100, bet atdot 95? Es tiešām gribu saprast, vnk neticās.

ufo

Re: Kur aizņemties naudu internetā??

Postby ufo » 28 Jul 12:11, 2012

kad es njeemu sms kredzu, tad par sho sapratu taa, kad piem aiznjemies 100ls uz meenesi, tad tev par aizdevumu uz meenesi ir jaasamaksaa apm 15ls un to aizdevuma maksu vinji nereklamee, un sanaak ka tev tpt jaatdod apm 110ls. otrs variants kaa vinji labi pelna ir uz to, ka cilveeks panjem krediitu un pctm tik vslaik pagarina taa apmaksas terminju (paarbaudiits) :D

Puzis

Re: Kur aizņemties naudu internetā??

Postby Puzis » 14 Aug 19:30, 2012

ufo wrote:kad es njeemu sms kredzu, tad par sho sapratu taa, kad piem aiznjemies 100ls uz meenesi, tad tev par aizdevumu uz meenesi ir jaasamaksaa apm 15ls un to aizdevuma maksu vinji nereklamee, un sanaak ka tev tpt jaatdod apm 110ls. otrs variants kaa vinji labi pelna ir uz to, ka cilveeks panjem krediitu un pctm tik vslaik pagarina taa apmaksas terminju (paarbaudiits) :D

Aa nu skaidrs!

Return to “Ne par moto”