Kā sāki braukt?

Šī ir tā vieta kur varat rakstīt par visu izņemot motosportu.
linux

Kā sāki braukt?

Postby linux » 11 May 00:14, 2008

Sveiki,
Varbūt kāds varētu pastāstīt kā sāka braukt ar motocikliem, varbūt kādās sacensībās, krosā, enduro u.c., tieši kā tiki pie pirmā motocikla, kā bija ar finansēm, būtībā interesē pats sākums. :wink:
Līdzīgu tēmu neatradu, tāpēc varbūt šeit varētu par to parunāt.

foxracing

Postby foxracing » 11 May 13:23, 2008

sākums +- visiem vienāds.
man: Braukāju ar mopēdu un driiz vien vajadzēja kautko jaudīgāku. Paņēmām yz80 :) ar to sākās visi treniņi. apmēram pēc 1 gda chainjikoshanās sanāca kautkas normāls un driiz vien yz80 nobira un tad vizinajos ar cr250. Kad mazo yz sataisija (matorā daudzko jaunu salika) biju jau pieshavies pie cr un vairs negribeju pariet atpakalj uz 80. Tagad braucu ar yz250 un pamazām cik finanses atljauj arī uz sacensībām. Jāskatās tikai kur un kas notiek un jabrauc :)
yz80 ir pārdoshanā http://www.ss.lv/msg/lv/transport/motob ... mRF4=.html

par cenu var vienoties :)

rudis

Postby rudis » 12 May 14:15, 2008

foxracing wrote:sākums +- visiem vienāds.
man: Braukāju ar mopēdu un driiz vien vajadzēja kautko jaudīgāku. Paņēmām yz80 :) ar to sākās visi treniņi. apmēram pēc 1 gda chainjikoshanās sanāca kautkas normāls un driiz vien yz80 nobira un tad vizinajos ar cr250. Kad mazo yz sataisija (matorā daudzko jaunu salika) biju jau pieshavies pie cr un vairs negribeju pariet atpakalj uz 80. Tagad braucu ar yz250 un pamazām cik finanses atljauj arī uz sacensībām. Jāskatās tikai kur un kas notiek un jabrauc :)
yz80 ir pārdoshanā http://www.ss.lv/msg/lv/transport/motob ... mRF4=.html

par cenu var vienoties :)
Nu jā lielākā daļa laikam sākuši ar 80cc,mans pirmais krosa mocis arī bija yz85-laigan pēc auguma priekš 80cc biju jau mazliet pa garu,bet pašu pamatu-saprast kas ir kross-var ļoti labi,tālāk tiku pie yz125 -ļoti labs mocis pietiekami jaudīgs un viegls salīdzin.ar 4t.Patreiz ir doma pāriet uz 4t moci
Pārdodu yz125 T.-22479443 :wink:

jony

Postby jony » 12 May 18:08, 2008

Es pagājušo gadu sāku ar 426 yamahu, laikam jau jāsāk ar ko mazāku bet nau problēmu arī ar lielāku, vis atkarīks laikam cik lielus kalnus gribi gāzt.

Return to “Ne par moto”