Jānis Rozītis uzvar Anglijas atklātajā čempionātā stuntraidi

Esi uzzinājis ko jaunu no motošosejas dzīves? Padalies ar citiem!
User avatar
rasty
Moto-X Staff
Posts: 950
Joined: 11 May 22:40, 2006

Jānis Rozītis uzvar Anglijas atklātajā čempionātā stuntraidi

Postby rasty » 01 Sep 09:18, 2007

Turpinot apmeklēt starptautiskas sacensības Eiropā, lieliskus panākumus guvis Latvijas labākais stuntraidinga braucējs Jānis Rozītis. 25.-26. augustā netālu no Londonas notiekošajā Anglijas atklātajā čempionātā Jānis, atstājot aiz sevis pārējos 30 dalībniekus, ieguva pirmo vietu.


Kā atzina pats uzvarētājs, šīs bija vienas no laimīgākajām sacensībām viņa karjerā, jo, neskatoties uz vairākiem starpgadījumiem, izdevās sasniegt šo izcilo panākumu. Pirmais starpgadījums notika, vēl nesākoties sacensībām, kad neprecīzas informācijas dēļ "Stuntfighters Team Latvia" laikus neieradās uz kvalifikācijas sacensībām. Tikai pateicoties viena tiesneša, pasaulslavenā amerikāņu braucēja Joe "Vertical" Dryden uzstājībai, tika vēlreiz atvērta kvalifikācijas kārta un Jānim atļāva piedalīties. Kvalifikācijas brauciens izdevās bez kļūdām un Jānis saņēma lielāko punktu skaitu, taču, neskatoties uz to, finālā bija jāstartē pirmajam no piecpadsmit (parasti finālā pirmais startē braucējs ar mazāko punktu skaitu un kvalifikācijas uzvarētājs startē pēdējais).
Fināls neko vieglu nesolīja, jo braucēju līmenis bija pārsteidzoši augsts, taču ieplānotā programma izdevās nevainojami, atskaitot pašu nobeigumu, kad pirms pēdējā trika noslāpa motocikls, kas liedza noslēgt priekšnesumu ar efektīvu riepas dedzināšanu. Paziņojot rezultātus, bija skaidrs, ka tālais ceļš no Latvijas līdz Lielbritānijai ir atmaksājies – uzvara un milzīgs gandarījums! Vēl jāpiebilst, ka Jānis ieņēma trešo vietu individuālā frīstaila disciplīnā garākais stopijs, kurā dalībniekiem pēc ieskrējiena jācenšas maksimāli tālu aizbraukt, balansējot uz motocikla priekšējā riteņa.

Nākamās sacensības Jāņa kalendārā ir Eiropas čempionāts, kas septembra otrajās brīvdienās notiks Amsterdamā un pulcēs visus labākos Eiropas braucējus, bet Latvijā Jāņa sniegumu varēs redzēt alternatīvās motošosejas seriāla "Durka" noslēguma posmā 15. septembrī.


resursi ņemti no www.tvnet.lv

Return to “Motošoseja”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest