2010. Gada Superkausa Virtuālā čempionāta 1. Posms

Motokrosa, kvadriciklu un supermoto datorspēle.
pelmenis11

Postby pelmenis11 » 05 Jan 21:45, 2010

rolands29 wrote:ka var mest slīpo kā afišā?

Hmm, kā lai izskaidro, brauc ratā uz tramplīnu, kad esi gaisā, spied uz to pusi bultiņu uz kuru gribi mest slīpo, un pogu uzleju, balansē, kad jūti tulīt piezemēsies, balensē uz priekšu!, tā lai nenokristu uz nosēdienu!! :D :D
Cerams kko saprati :D
RIDE TILL YOU DIE

Mzais#199

Postby Mzais#199 » 05 Jan 21:50, 2010

pelmenis11 wrote:

Hmm, kā lai izskaidro, brauc ratā uz tramplīnu, kad esi gaisā, spied uz to pusi bultiņu uz kuru gribi mest slīpo, un pogu uzleju, balansē, kad jūti tulīt piezemēsies, balensē uz priekšu!, tā lai nenokristu uz nosēdienu!! :D :D

Nuu tas ir tad ja nelec uz noseedienu :) ja lec uz noseedienu tad sagriez bultinu un ja mauc tiesi uz noseedienu tad leciena viduu pierauj priekšejas bremzes un noseediisies ideaali :) :)

P.S. Plds pelmeni kad izmantoji manu bildi :) :) Vsmz kkam esmu deriigs :) :) :)

aselkoms

Postby aselkoms » 05 Jan 21:56, 2010

tad kā tur beigās paliek? Var braukt ar to pašu Mx vs ATV versiju ko pagajushajaa gadā vai arī tagad ir jākrīt zemē ar to REV?

pelmenis11

Postby pelmenis11 » 05 Jan 21:57, 2010

Mzais#199 wrote:
pelmenis11 wrote:

Nuu tas ir tad ja nelec uz noseedienu :) ja lec uz noseedienu tad sagriez bultinu un ja mauc tiesi uz noseedienu tad leciena viduu pierauj priekšejas bremzes un noseediisies ideaali :) :)

P.S. Plds pelmeni kad izmantoji manu bildi :) :) Vsmz kkam esmu deriigs :) :) :)

Reāli tā bija labākā bilde šādam pasākumam, tās orģinālās mx. vs atv bildes, jau apnikušas :D Prieks censties.

P.S ja kas mācos 1. kursā par reklāmas komercdarbinieku, jāsāk mācīties taisīt, ganjau pēc gada ar tawu bildi superkrutu uztaisīšu :lol: , un praksē būs iespēja iet pie dihla, skolā teica!! :D 8)
RIDE TILL YOU DIE

pelmenis11

Postby pelmenis11 » 05 Jan 21:58, 2010

aselkoms wrote:tad kā tur beigās paliek? Var braukt ar to pašu Mx vs ATV versiju ko pagajushajaa gadā vai arī tagad ir jākrīt zemē ar to REV?

Daram tā var braukt ar veco, un uzlikt tam psihi labo, vai braukt ar REV un tur ar to modu braukt!!! :D
RIDE TILL YOU DIE

aselkoms

Postby aselkoms » 05 Jan 22:13, 2010

pelmenis11 wrote:
aselkoms wrote:tad kā tur beigās paliek? Var braukt ar to pašu Mx vs ATV versiju ko pagajushajaa gadā vai arī tagad ir jākrīt zemē ar to REV?

Daram tā var braukt ar veco, un uzlikt tam psihi labo, vai braukt ar REV un tur ar to modu braukt!!! :D

...respektīvi var izmantot šo REV modu ja?
....Nokačājiet šito:
http://www.mcmfactory.com/display.php?cat=skins&id=4069
Un būs jums tā tabula Razz
to failu ieliekam Data mapē un aidā.......

pelmenis11

Postby pelmenis11 » 05 Jan 22:44, 2010

aselkoms wrote:
pelmenis11 wrote:

...respektīvi var izmantot šo REV modu ja?
....Nokačājiet šito:
http://www.mcmfactory.com/display.php?cat=skins&id=4069
Un būs jums tā tabula Razz
to failu ieliekam Data mapē un aidā.......

Respektīvi jāaa!!! :D
RIDE TILL YOU DIE

elvisosis

mx vs atv

Postby elvisosis » 06 Jan 15:22, 2010

ev jus sakat ip un visu parejo un ar skype nikus visu sarunasum un uz kuram serv jo man si pirma gonka MX VS ATV!!!
gggg

elvisosis

mx vs atv

Postby elvisosis » 06 Jan 15:27, 2010

sakat ip un visu lai zinu kur braukt ok un skype nikus visu sarunasim viena gruba ok>>>
gggg

elvisosis

mx vs atv

Postby elvisosis » 06 Jan 18:52, 2010

nekur nav jaregistrejas ko??????????????????????????? :shock:
gggg

pelmenis11

Re: mx vs atv

Postby pelmenis11 » 06 Jan 19:21, 2010

elvisosis wrote:nekur nav jaregistrejas ko??????????????????????????? :shock:

Atslābsti!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
skype nikus un visu pārējo štimmējam ginkas dienā ~21;30
un naw jāreģistrējas!!! vnk attiecīgās nedēļas izveidotajā topikā, šorreiz 1.posms, jāraksta savs labākais laiks apļa!!
RIDE TILL YOU DIE

Lauric

Postby Lauric » 08 Jan 16:01, 2010

Nu kur tad visi braucēji pazuduši!tik daudzi balsoja,bet tagad klusums.Pabraucu šo trasi ar REV un ir daži komentāri.Vispā šī trase ir tikai tāda sagatave.Tā taču nav noebeigta trase.kautkāda krūmu gonka mums sanāk....kurā trasē nav trases nožogojumu???Sviests.Otrkārt,kur tik debilus grubuļus var uztaisīt,ka normāli barucot(Ļoti ātri,bet pareizi) vienkārši krīt.šeit autors drusku ir paslinkojis. un laikam diezgan uz ātro taisīts.Tas man tāds komentārs,kā trases veidotājam ar nelielu pieredzi šajā lietā.es pa mēnesi vēl neesmu uzcepis savējo.
Lauric

L0renc0_

Postby L0renc0_ » 08 Jan 18:40, 2010

Lauric wrote:Nu kur tad visi braucēji pazuduši!tik daudzi balsoja,bet tagad klusums.Pabraucu šo trasi ar REV un ir daži komentāri.Vispā šī trase ir tikai tāda sagatave.Tā taču nav noebeigta trase.kautkāda krūmu gonka mums sanāk....kurā trasē nav trases nožogojumu???Sviests.Otrkārt,kur tik debilus grubuļus var uztaisīt,ka normāli barucot(Ļoti ātri,bet pareizi) vienkārši krīt.šeit autors drusku ir paslinkojis. un laikam diezgan uz ātro taisīts.Tas man tāds komentārs,kā trases veidotājam ar nelielu pieredzi šajā lietā.es pa mēnesi vēl neesmu uzcepis savējo.

Nu personīgi es nelieku savu rezultātu, jo kā te viens minēja, ka viņš var nobraukt 1:26 Es nobraucu visu gandrīz perfekti un laiks ir tikai 1:34 Uzstādīt 26 ir vispār nereāli.

Runājot par trasi, jā es arī pierkītu, ka trase ir diezgan neveiksmīgi uztaisīta. Man nepatīk.

Es principā no novembra šo spēli spēlēju, lai satrenētos. Būtu labāki laiki. Jā kautko esmu panācis laiki uzlabojas par 3-5 sec, bet šo dabūt zem 30 ir nereāli. Es arī balsoja ka gribu lai sākas sezona, bet nelieku laiku, jo es jau teicu kāpēc. :shock:

Lauric

Postby Lauric » 08 Jan 19:43, 2010

pelmenis11 wrote:Šogad ķegumā jātiek zem 1;26 :)

Nu to var izdarīt!Bet sūri grūti jāšancē.Šodien pietiekoši esmu nokapājis. :0 Kādi 100 aplīši jau noteikti. Nu beigu beigās 1.26.51 Tālāk jau cīņa par par desmitdaļām un simtdaļām.
Lauric

Lauric

Postby Lauric » 08 Jan 19:49, 2010

L0renc0_,Tur jau tā lieta,ka Tu tikai no novemra brauc šito spēli.un tieši tāpēc,ka tev ir ļoti maz pieredzes tu saki,ka 1.26 šajā gadijumā ir nereāli!Agrāk,jau gadus 2-3 laikam atpakaļ,kad sāku te skatīties kas un kā,tad Bija te tāds braucējs kā Jancis!un tad es arī runāju tieši tāpat kā tu...kā to var dabūt gatavu un tt.ganaju ka čītus lieto un tt. :D tagad pašam smiekli nāk par to.Īsten'\ibā tev jau tikai liekas,ka brauc perfekti,bet kā jau pats drīz sapratīsi,ka ne tuvu perfektam.Bet laikus gan vajag likt!tev vēl braukšanā daudz jāmācās..........Un patiesībā,tev,kā iesācējam ļoti labi sākumā būtu pabraukt ghost racing.tad pats redzēsi savas kļūdas.
Lauric

Return to “MX vs. ATV unleashed”