VESPA

Noderīgas un interesantas motosporta interneta adreses.
Krabis

VESPA

Postby Krabis » 25 Aug 17:14, 2009

Sveiki cilvēki ! Man ir tādi tā kā jautājumi par VESPA (motoroleris) konkrēti Vespa LX125 ET4 !
Gribētos takā uzlikt kautko naidīgāku tam standartam un vēlējos prasīt varbūt kāds ir kas ar to agrāk nodarbojies vai kautko tamlīdzīgu darījis vai varbūt zin kur kaādu palīdzību atrast LAtviešu valodā ! :D

Lūdzu atsaucaties kāds kas kautko zin konkrēti gribētos izspūtēju bet nezinu ne kādu vajag ne kurš labāks neko internetā ir tik nenormāli daudz variantu !

spidij

Re: VESPA

Postby spidij » 01 Sep 07:37, 2009

Krabis wrote:Sveiki cilvēki ! Man ir tādi tā kā jautājumi par VESPA (motoroleris) konkrēti Vespa LX125 ET4 !
Gribētos takā uzlikt kautko naidīgāku tam standartam un vēlējos prasīt varbūt kāds ir kas ar to agrāk nodarbojies vai kautko tamlīdzīgu darījis vai varbūt zin kur kaādu palīdzību atrast LAtviešu valodā ! :D

Lūdzu atsaucaties kāds kas kautko zin konkrēti gribētos izspūtēju bet nezinu ne kādu vajag ne kurš labāks neko internetā ir tik nenormāli daudz variantu !
vari atbraukt uz klubu un parunat ar mani un es pastastišu kas un kā tel 27583069
bez bremzem,lisam riepam,botās,šortos man ļauj braukt meiztariba :D

Krabis

Postby Krabis » 01 Sep 11:40, 2009

ō forši beidzot kāds atsaucās ! :)
es domāju ka pazvanīšu tuvākajā laikā un kur atrodas tas klubs ? :)

Return to “Interneta adreses”