pr iesācējiem

Ja rodas jautājums motosporta federācijai, tad rakstiet šeit.
INFO

Postby INFO » 22 Apr 11:28, 2008

ufo wrote:
INFO wrote:Un par ārstiem:

Iesācējiem un RETRO klasei ir nepieciešama NEIROLOGA atļauja un Ģimenes ārsta atļauja!

Savukārt pilnīgi visām pārējām klasēm ir nepieciešama NEIROLOGA atļauja un SPORTA ārsta atļauja.

Es gribu braukt iesaaceejos, un aizbraucu uz lamsf, lai iesniegtu pieteikumu licencei un tur pasaka ka ar gimenes aarstu nepietiek, bet vajadziiga sporta aarsta atljauja. Kaapeec taa?

Cik man ir zinaams, tad Iesaaceejiem nevajag sporta aarsta izzinju, bet pietiek ar gjimenes aarstu.
Vai nu man ir kljuudaina ir informaacija, vai arii, kas ir driizaak, ka sekretariaataa ir kljuudijushies un prasa sporta aarstu arii Iesaaceejiem.

ufo

Postby ufo » 22 Apr 11:36, 2008

a naw kkur informaacija kur ir rakstiits, kas tieshi ir vajadziigs? it kaa dokumentos neko taadu neatradu

INFO

Postby INFO » 22 Apr 11:41, 2008

ufo wrote:a naw kkur informaacija kur ir rakstiits, kas tieshi ir vajadziigs? it kaa dokumentos neko taadu neatradu

Diemzheel internetaa nekur shaadu dokumentu nekur nevar izlasiit.

aselkoms

Postby aselkoms » 23 Apr 19:57, 2008

iesaaceejiem 100% pietiek ar gjimenes aarstu un neirologu, jo pats zvaniiju uz LAMSF pirms gaaju pie aarstiem! un man nokaartoja licinci bez probleemaam! Varbuut tieshaam vienkaarshi tur uz vietas kaads kaut ko bija sajaucis! :roll:

Return to “Jautājiet LaMSF”