Kaapeec nekur nevaram redzeet motokrosa rezultaatus?

Ja rodas jautājums motosporta federācijai, tad rakstiet šeit.
markanato

Kaapeec nekur nevaram redzeet motokrosa rezultaatus?

Postby markanato » 03 Jun 18:02, 2007

Kaapeec nekur nevar redzeet motokrosa rezultaatus?
Piemeeram Igaunijas motokrosa rezultaatus jau gandriiz peec braucienu beigaam var redzeet mylaps maajas lapaa.
Kaapeec LAMSF nevar sadarboties ar to pashu mylaps kaa Igaunijas motosporta federaacija?
Tak ir ljoti jauki apskatiit taas pashas dienas vakaraa rezultaatus, nevis gaidiit paaris dienas liidz tie tiek publiceeti LAMSF maajas lapaa un tik un taa, tiek publiceeti pirmo 3 vietu ieguveeji tikai.
Nebuutu slikti ja LAMSF par to padomaatu, ja jau igauniishi var, tad kaapeec gan mees nee.

elf.

Postby elf. » 04 Jun 10:42, 2007

Lai redzētu rezultātus kādam par to ir jāmaksā,bet kā izrādās tāda patreiz nav :( :( :(

rasty
Moto-X Staff

Postby rasty » 04 Jun 18:49, 2007

jāveic sponsoru piesaiste :)

markanato

Postby markanato » 04 Jun 22:32, 2007

Nesaprotu kaapeec visi var to izdariit, bet latvieshi kaa vienmeer - nevar :cry:

egmonto

Postby egmonto » 05 Jun 23:23, 2007

markanato wrote:Nesaprotu kaapeec visi var to izdariit, bet latvieshi kaa vienmeer - nevar :cry:

Piekrītu Markonato!Varbūt būs jāsāk lūgties,lai mūs palutina ar rezultātiem,a?! Gaidam atbildes no tiem,kas atbild par rezultātu publicēšanu vienkāršajiem motokrosa mīļotājiem :)

elf.

Postby elf. » 06 Jun 09:51, 2007

Ūdens motosportā rezultātu problēmu risina šadi ,vismaz ir........

http://www.powerboats.lv/dokumenti/rezu ... a_s550.jpg

rasty
Moto-X Staff

Postby rasty » 06 Jun 12:09, 2007

egmonto wrote:
markanato wrote:Nesaprotu kaapeec visi var to izdariit, bet latvieshi kaa vienmeer - nevar :cry:

Piekrītu Markonato!Varbūt būs jāsāk lūgties,lai mūs palutina ar rezultātiem,a?! Gaidam atbildes no tiem,kas atbild par rezultātu publicēšanu vienkāršajiem motokrosa mīļotājiem :)
ā

šeit jau sākas tas ka pieejam ar nepareizu pieeju.

Kāpēc gribam lai visu ielikt mutē ar karotīti un paši tikmēr tik īdam ka VISS IR SLIKTI!

Kādreiz der pasēdēt padomāt '" ko es pats esmu darījis motokrosa attīstības labā un ko mēģinājis darīt lai šie rezultāti būtu.

Vai kāds zin precīzas summas cik tas maksātu lai šie rezultāti uzreiz būtu ievietojami netā (tiešā saikne ar kādu mājas lapu, piemēram moto-x) ?

jāsāk ar šādām lietām un visi kopā jau to varētu paveikt, bet ar reāli darbiem neviss tikai runām, ka vajag.

manas domas :wink:

ar cieņu

Kaspars

jopcix

Postby jopcix » 06 Jun 22:38, 2007

Man liekas,ka katram jādara savs darbs-skatītājs pērk biļeti un aliņu,sportists licenci un dalības maksu,savukārt Lamsf nodrošina operatīvu info publiskošanu inetā.
Nu neskries taču tagad visi uz sacensību sekretariātu vai Lamsf un nemācīs,kā tās tabulas ielikt inetā.

ooopijs

Postby ooopijs » 06 Jun 23:45, 2007

ko tad tu pats rasty??

rasty
Moto-X Staff

Postby rasty » 07 Jun 09:31, 2007

ooopijs wrote:ko tad tu pats rasty??

1.es nečīkstu forumā ka viss ir slikti un nekā mums Latvijā nav, bet cenšos ko darīt savu iespēju robežās.

2.ar motokrosu man maz sakara vispār ir.

3.darbojos un fanātsima pamata, par šo man neviens nemaksā.

4.pamata nodarbošanās un interese DH (Downhill)

5.Ir izdots žurnāls "MotoVelo & Sports"

6.Man nepietiek laika lai uzņemtos tagad mēģināt piesaistīt sponsorus vēl motokrosam ja pašam jābeidz skola, jātrenējas DH un jāpelna nauda lai varētu dzīvot.

sīkumos neizplūdīšu ko esmu paveicis.

Return to “Jautājiet LaMSF”