Jautājums no moto-amatieri

Ja rodas jautājums motosporta federācijai, tad rakstiet šeit.
CRF

Jautājums no moto-amatieri

Postby CRF » 03 May 15:42, 2007

Nu jau ir aizvadītas arī Ikšķiles sacensības. Man patika. Man likās, ka sacensības noritēja droši, ļoti patika, kā braucēji reaģēja uz dzeltenajiem karogiem. Paldies visiem par disciplīnu un iecietību pret organizatoriem un pārējiem sacensību dalībniekiem. Izrādās nebija vajadzīgas divas reanimācijas brigādes, kā to prognozēja LAMSF pārstāvji. Šodien mazgājot motociklu un pārdomājot iepriekšējo nedēļu notikumus man radās daži jautājumi LAMSF vadībai, kurus gribēju viņiem uzdot Viņu mājas lapā. Bet, ak vai, nevarēju atrast sadaļu, kurā drīkst jautāt, vai izteikt savas domas sportisti vai citi cilvēki. Varbūt šeit kāds no Viņiem tos izlasīs. 1. Noskatījos LAMSF organizēto ziemas motokrosa sacensību posma Cēsu apkārtnē pēdējos braucienus. Ar šausmām vēroju, kā braucienu laikā mājās braucošo dalībnieku automašīnas šķērsoja trasi. Cik reanimācijas brigādes vajadzētu, ja kāda no automašīnām nebūtu paguvusi novākties no trases? Ko šajā brīdī darīja augsti kvalificētā tiesnešu brigāde? Vai tik atkal neniekojās ar alkaholu, kā to esmu novērojis visos LAMSF kausa izcīņas posmos Aizputē, kuros esmu piedalījies. 2.Kā zināms, pagājušajā nedēļā pašvaldības, kurās mēs rīkojam vai rīkosim sacensības, saņēma iesniegumus no LAMSF ar ieteikumu aizliegt mums rīkot pasākumus, jo mēs no tā neko nejēdzam. Lai šādus iesniegumus, lai arī cik muļķīgi tie nebūtu, uzrakstītu ir vajadzīgs zināms laiks. Lai tos aizsūtītu ir vajadzīgi zināmi līdzekļi. Vai LAMSF statūtos ir paredzēts, ka viens no LAMSF mērķiem ir traucēt sacensību organizēšanu citām organizācijām? 3. Vai LAMSF budžetā ir paredzēti līdzekļi šādu mērķu īstenošanai? Ja nē, vai tā nav līdzekļu izsaimniekošana? 4.Ja LAMSF amatpersonām atrodas laiks šādus iesniegumus rakstīt un sūtīt, vai jums nav par daudz darbinieku? 5. Vai Latvijā ir kāda iestāde, kas kontrolē to, kā tiek izmantoti LAMSF līdzekļi un ko darba laikā dara LAMSF algoti darbinieki? 6.Ja pie Jums viss ir tik labi un pareizi, kā var izskaidrot to, ka mūsu Ikšķiles pasākumā bija gandrīz simts dalībnieku? Vai tiešām Jūsu darbība ir vērsta uz plašām tautas masām, vai ir tā, kā teica kāds Jūsu pārstāvis - kas var nopirkt krosa motociklu, var samaksāt arī par visu pārējo, motosports ir dārgs sporta veids? Tas pagaidām viss. Ceru sagaidīt atbildi. Vienīgi būtu labi, ja atbildētāja nebūtu LAMSF darbiniece Ņina, jo kad kāds sportists Viņai vaicāja, kas tās Durkas sacensības tādas ir, Viņa atbildēja, ka tās ir duraku , kas Viņas dzimtajā valodā laikam nozīmē muļķu sacensības. Tik aprobežotas atbildes gan nevēlos saņemt.

http://www.moto-amatieri.eclub.lv/diskusija.php

ulmis

Postby ulmis » 11 May 09:41, 2007

Nu ,varētu jau Prezidents ko neaprobežotu uzrakstīt, tauta alkst padiskutēt... :D :D :D :D

guncisguncis

gggg

Postby guncisguncis » 09 Dec 09:52, 2009

Nu tās Vilku sacensības jau arī galīgā pakaļā,piemēram šogad nNelsā vispār trasi nelaistija vasarā,un trases vienā galā bija tādi putekļi,ka varēja tikai braukt uz tausti.Un kas tās pa gonkām, ka jāstājās uz starta divās rindās. :lol: :lol: :lol:

Lauric

Postby Lauric » 09 Dec 14:57, 2009

Pats daudzkārt esmu piedalijies L.A.M.A. rīkotajās sacensībās un neteikšu,ka tur ir slikta organizācija vai vēl kas cits!Drīzāk pretēji.Sākumā,kamēr tika viss apgūts bija šādas tādas aizķeršanās,bet tagad viss ir pat ļoti civilizēti.Visu cieņu A.Vilciņam un pārējiem organizatoriem.
Lauric

guncisguncis

Re: gggg

Postby guncisguncis » 14 Dec 09:35, 2009

Nu nav jau tik slikti,bet vajaga tam pievērst uzmanību.

inF3Rno

Postby inF3Rno » 15 Dec 11:23, 2009

Jāsūta Sudrab Ingūna uz LAMSFu,lai pastās ,ko tie bāleliņi tur sastrādājuši.

Agnis1982

Postby Agnis1982 » 15 Dec 17:14, 2009

inF3Rno wrote:Jāsūta Sudrab Ingūna uz LAMSFu,lai pastās ,ko tie bāleliņi tur sastrādājuši.

Svaigs ziņojums būs līdz 2010.gada janvāra beigām jau par naudas dalīšanu federācijām, LOK u.c. Diemžēl nedaudz par vēlu tik liela ažiotāža ap LaMSFu parādījās :?
Turklāt, vai tad kāds ir oficiālu sūdzību kādam par LaMSF rakstījis? KNABam, IZM, VK vai citam?

Return to “Jautājiet LaMSF”