Noskaidrots otrais fanu konkursa finālists!

Šī ir tā vieta kur vari likt dažādas smieklīgas, seksīgas un citādas fotogrāfijas.
User avatar
Tomass
Posts: 1191
Joined: 20 Oct 16:09, 2006

Noskaidrots otrais fanu konkursa finālists!

Postby Tomass » 02 Sep 11:03, 2010

1.septembrī Radio 101 studijā tika izlozēts otrais finālists no motokrosa faniem, kas ir viesojušies Latvijas izlases reprezentācijas teltī un ziedojis naudu, iegādājoties kādu izlases suvenīru. Šoreiz tā ir mazā Evelīna Skane ar tēti Linardu, kas apmeklēja Latvijas čempionāta beidzamo posmu Cenās.
Image
Gaidīsim abus uz konkursa finālu 22.septembrī, kas notiks Radio 101 studijā. Konkursa uzvarētājs iegūs bezmaksas braucienu četrām personām un automašīnai no Rīgas uz Lībeku un atpakaļ, kopā ar Latvijas motokrosa izlasi, kas dosies uz Eiropas Nāciju motokrosu. Braucienu dāvā izlases ģenerālsponsors prāmju līnija Ave Line.
Prāmju līnija „Ave Line” piedāvā braucienu ar vienu no jaunākiem un modernākiem prāmjiem Baltijas jūras flotē - prāmi „Baltic Amber” ar 482 vietām kajītēs un 36 Pullman sēdvietām pasažieriem, kā arī ar 2 autoklājiem 200 vieglajām automašīnām un 3 klājiem kravas transportam un tūristu autobusiem. Ar prāmja līniju „Ave Line” Jūs nokļūstat pašā Eiropas sirdī tikai 28 stundu laikā! Prāmis „Baltic Amber” kursē četrreiz nedēļā starp Rīgu (Latvija) un Travemindi (Vācija).
Jāsaka paldies visiem, kas ziedoja izlasei Cenās. Tie ir: Juta Ērgle, Jānis Blūms, Raimonds Caukums, Oskars Salna, Raimonds Lācis, Agnija Lanso, Juris Šenbergs, Rinalds Jakušonoks, Andis Jakušonoks, Ivars Melnbārdis, Aigars Ozols, Jānis Pastars, Uvis Bindulis, Olafs Bindulis, Evelīna Skane, Renārs Andriksons, Zane Kārklevalka, Ivars Pelnis, Renāte Saleniece, Raimonds Salenieks, Lelde Petrovska, Mārtiņš Petrovskis, Kaspars Šenfelds, Guntis Immurs, Erlens Brutāns, Ronalds Brutāns, Kristiana Pelēkā, Toms Pelēkais, Paula Pelēkā, Jana Pelēkā, Ivo Pelēkais, Dainis Rags, Mārtiņš Tučs, Ansis Segliņš, Ģirts Segliņš, Andris Baltiņš, Alvis Everts.
Nākamā reize, kad būs iespējams nobildēties uz izlases motocikla, būs 9.septembrī Grīziņkalnā (Rīgā), kur notiks Ghetto Basket kārtējais posms.

User avatar
foxracing
Posts: 301
Joined: 14 Oct 17:32, 2006

Postby foxracing » 02 Sep 12:54, 2010

pats Everts ticis :D


Return to “Dažādas bildes”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest