Kartiņu komplekts izlases atbalstam.

Šī ir tā vieta kur vari likt dažādas smieklīgas, seksīgas un citādas fotogrāfijas.
Tomass

Kartiņu komplekts izlases atbalstam.

Postby Tomass » 26 Aug 17:15, 2010

Latvijas motokrosa izlases prezentmateriālu līnija papildināta ar kartiņu komplektu, ko par 2 latiem varēsiet iegādāties jau beidzamajā Latvijas čempionāta posmā Cenās.

Image

Visas bildes apskatāmas te:
http://www.adrenalin.lv/mxlatvia/index. ... supporters

RuFFijS

Postby RuFFijS » 26 Aug 18:10, 2010

neizsakāms respekts Tev Tomass, par to kā Tu ņemies un cīnies ap līdzekļu vākšanu nāciju kausam :!: vairāk tādu cilvēku(entuziastu), kā Tu, Latvijas motokrosā, un patiešām kopējais līmenis un publicitāte celtos neizmērojami
Image
Image RuFFijS_____ 26446455_____ ryder@inbox.lv

Tomass

Postby Tomass » 26 Aug 18:52, 2010

Paldies. ;)

Spy

Postby Spy » 27 Aug 11:48, 2010

Tomas, tu, protams, esi malacis, bet vēlreiz gribētu atgādināt informācijai nākamajam gadam - uztaisiet polo un t-kreklus ar izlases simboliku vai pat "zvaigžņu" braucēju uzvārdiem un numuriem uz muguras, lai pieaugušiem cilvēkiem arī ir iespējas atbalstīt izlasi un par šo atbalstu kādu piemiņu paturēt.

aselkoms

Postby aselkoms » 27 Aug 11:50, 2010

Spy wrote:Tomas, tu, protams, esi malacis, bet vēlreiz gribētu atgādināt informācijai nākamajam gadam - uztaisiet polo un t-kreklus ar izlases simboliku vai pat "zvaigžņu" braucēju uzvārdiem un numuriem uz muguras, lai pieaugušiem cilvēkiem arī ir iespējas atbalstīt izlasi un par šo atbalstu kādu piemiņu paturēt.

+1

Tomass

Postby Tomass » 27 Aug 12:27, 2010

Paldies par ieteikumiem, bet precizēšu, ka normālā pasaulē prezentmateriālu un aksesuāru izgatavošana un tirdzniecība parasti ir apakšuzņēmēju rūpaliņš. Paši izstrādā biznesa plānu, riskē, iegulda naudu un paši no tā gūst finansiālu labumu. Arī šajā gadījumā joprojām gaidu iniciatīvu no kāda, kurš vēlētos izgatavot izlases T-kreklus, lietussargus, alus kausus, karogus u.c. atribūtiku, lai kopā ar komandu brauktu uz krosiem Latvijā un arī uz Holandi.
Ir izskanējuši labi cenu piedāvājumi, bet visi joprojām grib, lai risku uzņemos es personīgi, tie joprojām prasa nopietnus ieguldījumus, un es neesmu gatavs ieguldīt personīgos līdzekļus T-kreklos, lai pēc tam tos dāvinātu Z-svētkos saviem draugiem un radiem. Labāk to naudu "piestiķēju" gončikiem, lai viņiem iznāk lētāk iegādāties detaļas.
Pats esmu izvēlējies izgatavot tās mantas, kas neprasa pārlieku lielas investīcijas, ceru, ka sapratīsiet.
Mans telefons biznesa piedāvājumiem: 29578899

Return to “Dažādas bildes”