MX GP komandu boksi

Šī ir tā vieta kur vari likt dažādas smieklīgas, seksīgas un citādas fotogrāfijas.
Tomass

MX GP komandu boksi

Postby Tomass » 28 Jan 20:16, 2010

Piedāvāju dažas bildes no pagājušā gada Latvijas GP. Tās fotografēju ar domu par dažādu komandu boksu noformējumu un kārtību. Tas idejām un pārdomām. :)
Bildes atradīsiet galerijā:
http://www.motoparts.lv/?zina=22
Image

U.J.

Postby U.J. » 29 Jan 14:31, 2010

Jā, pie mums vairums komandu vajadzētu par sevis noformēšanu un pasniekšanu padomāt! Superkausa organizātoriem vel viena laba iespēja to veicināt, ieviest apbalvošanu par labākās komandas vizuālo noformējumu. Bet pie mums jau lielāko ties ir klubi, un tas jau līdzinās kā kolhozs. Vairums jau zin kā bij kolhoz laikos! :) :!: :?: :)

Tomass

Postby Tomass » 29 Jan 17:44, 2010

Skaidrs ir tas, ka viss atduras mūsu ieradumos un vēlmē sakārtot vidi kur darbojamies.
Daudz naudas nevajag, lai kaut vai eļļaino papīru iemestu papīrgrozā, nevis nomest turpat pie moča, ko vēlāk iespārdīt stūrī.
Un nodalīt mehu zonu no tusa vietas arī lielas investīcijas neprasa.

U.J.

Postby U.J. » 30 Jan 11:38, 2010

Pilnīgi piekrītu Tev Tomass, bet izskatās, ka šī tēma nevienu neinteresē. Vairākas reizes esmu saskāries ar to, ka blakus esošie sportisti un to drauģeļi pēc sacensībām aizbrauc un atstāj aiz sevis mēslus, man pat ir no vienām sacensībām to braucēju bildes, bet šoreiz, lai paliek. Iespējams nākošreiz šādas fotogrāfijas ielikšu šeit, lai mēs redzam kādi paši esam. :oops: :)

Dihls
Site Admin

Postby Dihls » 30 Jan 15:44, 2010

U.J. wrote:Pilnīgi piekrītu Tev Tomass, bet izskatās, ka šī tēma nevienu neinteresē. Vairākas reizes esmu saskāries ar to, ka blakus esošie sportisti un to drauģeļi pēc sacensībām aizbrauc un atstāj aiz sevis mēslus, man pat ir no vienām sacensībām to braucēju bildes, bet šoreiz, lai paliek. Iespējams nākošreiz šādas fotogrāfijas ielikšu šeit, lai mēs redzam kādi paši esam. :oops: :)

Super, ja tadas lietas ir iemuzinatas, ja nav gruuti atsuuti man uz kaspars@skats.lv
Ugunsdzēsējs no Saldus

U.J.

Postby U.J. » 30 Jan 17:10, 2010

Kā jau iepriekš rakstīju, pagaidām lai paliek. Jācer, ka kāds no mēslotājiem šo diskusiju palasīs un apdomāsies...Ja ne, tad :x

Return to “Dažādas bildes”