Strīds.

Pareizas braukšanas tehnikas un triku padomi.
NautMEN

Strīds.

Postby NautMEN » 12 Apr 21:21, 2009

Es nēsmu nekāds labais brucējs, bet tomēr starpt iesācējiem ir strīds, ar ko labāk bremzēt ar priekšējām vai ar aizmugurējām bremzēm?
Last edited by NautMEN on 12 Apr 22:19, 2009, edited 2 times in total.
Meklēju līdzīgi domājošus cilvēkus kas vēlas ko aktīvi pasākt šaij dzīvē.

RBMoto

Re: Strīds.

Postby RBMoto » 12 Apr 21:40, 2009

NautMEN wrote:Es nēsmu nekāds labais brucējs, bet tomēr starpt iesācējiem ir strīds, ar ko labāk bramēt ar priekšējām vai ar aizmugurējām bremzēm?

Vislabāk jau ir bremzēt gan ar priekšējām gan ar pakaļējām :D

Bet nu vispār jau pamata bremze ir priekšējā.
Mini MX motociklu tirdzniecība, rezerves daļas, remonts

www.rbmoto.lv

There are 2 types of bikers, they who have crashed, and they who haven`t crashed.... yet!

NautMEN

Postby NautMEN » 12 Apr 22:17, 2009

Varbūt ir kāds ātrums pie kā var bremzēt ar abām , un vai ir ātrums kur jābremzē tik ar priekšējam?

Dihls
Site Admin

Postby Dihls » 12 Apr 23:02, 2009

Uztaisi mazu experimentu - Atvieno prieksheejaas bremzes un nobrauc paaris apljus uz laiku, pec tam atvieno pakaljeejaas un nobrauc paaris apljus uz laiku un tad viss buus skaidrs:)

Prieksheejas bremzes ir efektiivaakas par pakaljeejaam, bet abas kopaa buutu pavisam labi. un jabremzee taa, lai ritenis neshljuuc:)
Ugunsdzēsējs no Saldus

NautMEN

Postby NautMEN » 13 Apr 09:49, 2009

:) Nobraukt pāris apļus.
Man jau nav nekāda sporta tehnika, es jau parasts ielas braucējs ar vāju teoriju braukšanā. Cik nu no kāda kautko no sarunām uzzinu tik arī ir, bet tas strīds jau arī ir starp tādiem kā es, tapēc pajautāju te zinātājiem :)
Vienkārši saka, ka bremzēt ar aizmugurējām bremzēm lielā ātrumā ir pašnāvība, jo nometās pa mēmajiem, samet un esi aizlidojis pa gaisu.
Es jau praktiski vislaik tik ar priekšējām bremzēju, bet ir bijis ka tās arī nokauc un paslīd, kad kāda traka vecene izdomā no otrās joslas iegriezt degvielas stacijā un neskatās spoguļos.

kongols

Postby kongols » 13 Apr 10:28, 2009

NautMEN wrote::) Nobraukt pāris apļus.
Man jau nav nekāda sporta tehnika, es jau parasts ielas braucējs ar vāju teoriju braukšanā. Cik nu no kāda kautko no sarunām uzzinu tik arī ir, bet tas strīds jau arī ir starp tādiem kā es, tapēc pajautāju te zinātājiem :)
Vienkārši saka, ka bremzēt ar aizmugurējām bremzēm lielā ātrumā ir pašnāvība, jo nometās pa mēmajiem, samet un esi aizlidojis pa gaisu.
Es jau praktiski vislaik tik ar priekšējām bremzēju, bet ir bijis ka tās arī nokauc un paslīd, kad kāda traka vecene izdomā no otrās joslas iegriezt degvielas stacijā un neskatās spoguļos.

Ja es būtu tavs tēvs tad pēc visa šeit uzrakstītā es uz ielas Tevi ar moci nelaistu

Cīsinš

Postby Cīsinš » 13 Apr 10:34, 2009

panem riteni un uz zemes cela pameegini apstaaties. vienu reizi ar prieksejam un tad ar pakalejaam.

kad bremzesi ar pakalejaam aizsluuksi prom, bet kad meginaasi atri ar prieksejam neaizmirsti uzvilkt kaadus cela sargus vai elkon sargus jo asi bremzejot tev prieksa ies prom...

Tapec ir jamak bremzet ar abam kopaa, ta lai prieksa turaas un lai pakala nesluuc!

NautMEN

Postby NautMEN » 13 Apr 16:46, 2009

Ta es sapratu, ka visslabāk ar abām bet tā nestresojot ar priekšējām :)
Paldies kungi!

walkmanz

Postby walkmanz » 13 Apr 17:23, 2009

galvenaa bremze anyway prieksheejaa.. pakalja ljoti aatri saak sliideet un bremzeeshanas efekts toch mazaaks kaa bremzeejot ar prieksheejaam.. beet tapeec bremzee kopaa ar abaam :) neko labaaku nevar veeleeties.. :D visu ar juutaam jo ratu sablokjeeshanaas un sliideeshana ir pats neveelamaakais efekts kas var sanaakt..
(",)

Sienazis #22

Postby Sienazis #22 » 13 Apr 18:12, 2009

nu jā, ar priekšējām var nobremzēt ātrāk, ja bremzē ar abām, vnk pieslidini ar pakaļējām un viss + biku arī priekšējās...
pēc velo teorijas viss tgd iet kā pa sviestu :)

Aigaro

Postby Aigaro » 14 Apr 11:49, 2009

Ja kāds uz ielas vēl joprojām lieto tikai un vienīgi pakaļējo bremzi, tad gan jau drīz pats arī gūs mācību :) savām acīm gan tādu vēl neesmu redzējis.

http://www.youtube.com/watch?v=TeJ1JH2ah00

crazyman

Postby crazyman » 14 Apr 23:14, 2009

es rudenī gāju braukšanas kursus un liktu A kategorijas tiesības. Jūs būtu pārņirgušies, kā placī džeki bremzē (ar šļūcošu pakaļējo riteni) pirms stop līnijas. Es pat pabrīnijos, kapēc instruktori neko nepasaka. Piegāju, pačukstēju, lai bremzē ar priekšu - uzreiz vareja nobremzet pirms linijas.
A tiem, ka bremze ar pakaļejo, aiz stop līnijas pēc pāris metriem saukrauta riepu kaudze :) ticiet man - daži tur arī ielikās
- Dakter, man ar kājam slikti.
- Ar kājam ir labi, slikti ir bez kājam. Nākošais...

NautMEN

Postby NautMEN » 14 Apr 23:17, 2009

Aigaro wrote:Ja kāds uz ielas vēl joprojām lieto tikai un vienīgi pakaļējo bremzi, tad gan jau drīz pats arī gūs mācību :) savām acīm gan tādu vēl neesmu redzējis.

http://www.youtube.com/watch?v=TeJ1JH2ah00

Labs video, parādīšu ļaudīm, lai paši spriež :)

Dihls
Site Admin

Postby Dihls » 15 Apr 09:41, 2009

crazyman wrote:es rudenī gāju braukšanas kursus un liktu A kategorijas tiesības. Jūs būtu pārņirgušies, kā placī džeki bremzē (ar šļūcošu pakaļējo riteni) pirms stop līnijas. Es pat pabrīnijos, kapēc instruktori neko nepasaka. Piegāju, pačukstēju, lai bremzē ar priekšu - uzreiz vareja nobremzet pirms linijas.
A tiem, ka bremze ar pakaļejo, aiz stop līnijas pēc pāris metriem saukrauta riepu kaudze :) ticiet man - daži tur arī ielikās

:):):)
Ugunsdzēsējs no Saldus

NautMEN

Postby NautMEN » 15 Apr 19:30, 2009

Nē nē, es A kategoriju nelikšu un neko jaudīgāku pa 49cm3 nepirkšu, jau ar mopēdu bail, kur nu vēl ar tiem lielajiem briesmoņiem. Un no 55km/st. apstāties var vienmēr :)

Return to “Braukšanas padomi”