Moto ekipejums

Pareizas braukšanas tehnikas un triku padomi.
xsabina

Moto ekipejums

Postby xsabina » 06 Nov 18:13, 2008

Man interese Jusu viedoklis un padomi "sportu" ekipejuma. Kads "uzvalks" butu labaks ,kadi plusi un minusi starp pilno kombinezonu un dalito.Tas ir respektivi kur bikses un jaka atseviski un kur viss kopa ka viens vesels.Kadi siem diviem veidiem ir galvenie plusi un minusi.Kas ko var ieteikt? Kadas firmas ? 8)

Dihls
Site Admin

Postby Dihls » 06 Nov 19:45, 2008

Izteikshu tikai savu viedokli, bet man liekas, ka taas kopeejaas tiiklinju brunjas nav labaakais variants. Parastas kruushu brunjas, tas gan jaameera taapat kaa dreebes, ja lieto Leat brace, tad UFo ir labas brunjas, kas iet kopaa, pec iespeejas labaaki celju sargi, ideaalajaa varianta Asterisk, labi zaabaki un galvas verta kjivere un kakla sargs EVS. Bet visu jaamera, lai juties eerti un vari paraadiit maximaalo, uz ko esi speejigs:)
Ugunsdzēsējs no Saldus

aselkoms

Postby aselkoms » 06 Nov 22:41, 2008

nezinu kā ar kopējām UFO bruņām būtu lietot to kakla sargu, bet pashas brunjas ir ok! Nu vismaz man kopeejaas patiik - nekur nekas neshljuukaa un diezgan eertas ar. Kakla dalja briiva.

Par Asterisk varu piekrist - labi sargi, bet šā vai tā tie samazina traumu risku nevis to izslēdz!

Uz zaabakiem un kjiveri naudu toch nedriixt taupiit. Esmu dzirdeejis, ka leetaa gala kjiveres pie lieliek krashiem paarshkjeljas kaa ola kopaa ar galvu. :?

xsabina

Postby xsabina » 07 Nov 00:15, 2008

Es par tiem kombinezoniem biju domajis sporta baikiem ,sosejniekiem ,R-kam. :D Bet vienalga paldies par informaciju ,var jau but ka krosinieku ar kadreiz iegadasos.Tacu paslaik ir kvadra,kas ar kautkada zina ir lidzigs.Tacu to izmantoju daudz maz civila brauksana un bezcelos ipasi nebraucu.Bet interese sporta baiku kombinzonu ,kopejo un divdaligo plusi un minusi.

draugs

Postby draugs » 07 Nov 11:03, 2008

viennozīmīgi drošības ziņā labāks ir viendaļīgais kombis, jo krītot neviens tas vidus rāvējslēdzis netur un tas nozīmē, ka sanāk šļūkt pa asfaltu ar pliku vēderu/muguru/sāniem. Bet nu čakars, ja vajag vilkt nost/virsū. Respektīvi ikdienai ērtāks ir 2-daļīgais, bet trasei labāks ir 1-daļīgais.
Last edited by draugs on 07 Nov 17:01, 2008, edited 1 time in total.

Dihls
Site Admin

Postby Dihls » 07 Nov 13:59, 2008

xsabina wrote:Es par tiem kombinezoniem biju domajis sporta baikiem ,sosejniekiem ,R-kam. :D Bet vienalga paldies par informaciju ,var jau but ka krosinieku ar kadreiz iegadasos.Tacu paslaik ir kvadra,kas ar kautkada zina ir lidzigs.Tacu to izmantoju daudz maz civila brauksana un bezcelos ipasi nebraucu.Bet interese sporta baiku kombinzonu ,kopejo un divdaligo plusi un minusi.

Clover firmai ir labi kombinezoni, tirgo Motosports. Braukt jau labaak ar kopeejo, ja nu nokrasho ut.tt. Divadaliigajam var atakjeet jaku un brauktt pa ielu, tjipa tad ielas variantam nevajag atseviskju jaku:)
Ugunsdzēsējs no Saldus

draugs

Postby draugs » 07 Nov 15:48, 2008

jā Clovers ir labs, mūsējie bariņš Motosportā iepirka, ir notestēti arī šļūcot pa asfaltu, viss ok :lol: bet ir arī daudzi citi labi gan tepat, gan internetveikalos Vācijā, Usa utt., vienīgi tur var iegrābties ar izmēriem, ja pērc pirmoreiz, tad labāk vajag apstaigāt veikalus te un samērīt pareizo izmēru (nebūs tāds kāds ikdienas drēbēm) un laiks arī tagad pareizais, jo visur ir atlaides. tā ka uz priekšu

xsabina

Postby xsabina » 07 Nov 16:01, 2008

Man vairak Spyke kombi pie sirds.Tacu Lv tadu diemzel nav (vismaz nevaru atrast).Tuvakais it LT.Pasam vairak kopejie kombinezoni impone,tacu esmu redzejis ka aizmugureja gofreta dala pec nokapsanas no baika izskatas briesmigi.Skats tads ka raiders ir liks.Vai sai sakara var ko darit?

draugs

Postby draugs » 07 Nov 17:08, 2008

nav ko kāpt nost, jābrauc, tad būs okay

bet nu, jo dārgāks, jo būs labāki materiāli un mazāk izstaipīsies (tiesa, ne vienmēr cena ir adekvāta kvalitātei)

walkmanz

ekipeejums motokrosam

Postby walkmanz » 07 Nov 21:49, 2008

es pie reizes necepjot jaunu topiku..

Gribeetu zinaat kaadi sargi buutu nepiecieshami taadam hoby braukshanas liimenim motokrosaa un kaadas firmas labaak izveeleeties.. To ka kasku vaig un zaabiishus zinu.. kas veel reaali paliidz nesasisties? Un njemot veeraa ka nav sponsoru un nenormaalaa kaudze naudas.. :) un neieteikt ludzu galiigi nederiigas lietas.. Taadas videejas kas ir pa kabatai un arii nosargaas kko..
Paldies jau ieprieksh..

aam jaa.. no sniegadeelja ir taadi vienreiz izljurkaati celji.. kuri buutu labi celja sargi kas pasargaa no izgrieshanaas utt.. iznjemot Asterik pa 500 poundiem.. :)
(",)

xsabina

Postby xsabina » 08 Nov 03:00, 2008

Ja runa aizgaja par firmam,tad kadas ir pashas labakas ? Neraugoties uz cenu . Labakas -es domaju nemot vera gan droshibas ,gan vizualos ,gan materialu un komforta aspektus.Visu kopa saliekot ! Kadas ir pashas labakas ???

xsabina

Postby xsabina » 08 Nov 03:01, 2008

Ja un veel. Vai pie nopietna kombinezona ar ieksejiem sargiem ir vel japieperk papildus sargi? Nu teiksim muguras sargs.un cik tas erti braucot?

Dihls
Site Admin

Re: ekipeejums motokrosam

Postby Dihls » 08 Nov 17:30, 2008

walkmanz wrote:es pie reizes necepjot jaunu topiku..

Gribeetu zinaat kaadi sargi buutu nepiecieshami taadam hoby braukshanas liimenim motokrosaa un kaadas firmas labaak izveeleeties.. To ka kasku vaig un zaabiishus zinu.. kas veel reaali paliidz nesasisties? Un njemot veeraa ka nav sponsoru un nenormaalaa kaudze naudas.. :) un neieteikt ludzu galiigi nederiigas lietas.. Taadas videejas kas ir pa kabatai un arii nosargaas kko..
Paldies jau ieprieksh..

aam jaa.. no sniegadeelja ir taadi vienreiz izljurkaati celji.. kuri buutu labi celja sargi kas pasargaa no izgrieshanaas utt.. iznjemot Asterik pa 500 poundiem.. :)

Mans komplekts - Airoh kjivere, Pagaidaam FOX brunjas un zabaki un celju sargi. Naakotnee laikam vel panjemshu EVS kakla sargu un Asterisk celju sargi. Shis ir iztikas minumums aizsardziibai. Tagad jau ir visaadi liidziigi Asterisk celju sargiem un uz pusi leetaaki. Pas celju sargiem labaak lai iekomentee tie, kuriem bijushas probleemas ar celjiem:) tie tochna zinaas:)
Ugunsdzēsējs no Saldus

walkmanz

Postby walkmanz » 08 Nov 17:35, 2008

nuu a kaads koments par Fox.. man vieni celju sargi ritiig cepii un vispaar patiik kaa brends.. vnk ir kas saka ka Fox ir prieksh ziimeeshanaas un neko labu vinji nerazho..
(",)

xsabina

Postby xsabina » 08 Nov 17:49, 2008

A man priekslikums: Davai visus krosa un kadus tur vel jautajumus iztirzasim kada cita tema. Es te censos pec iespejas vairak informacijas iegut TIESI PAR SPORTA BAIKU EKIPEJUMU.PAR TO SUPER ATRO BAIKU EKIPEJUMU AR KO PA SLEGTAJIEM TREKIEM BRAUC.PAR BAIKIEM KAS IR SUPER SPORTA SADALA ATRODAMI. Ne vis par skuteriem ,krosa mociem, kvadracikliem,baggijiem,coperiem vai vel ko. Visu cienu !!! Es tikai konkreti par vienu "nozari " gribetu zinat-BAIK.

Return to “Braukšanas padomi”