Krosa motociklu iegade.

Nepieciešams padoms, kā saremontēt moci?
moto pele

Krosa motociklu iegade.

Postby moto pele » 07 Aug 19:08, 2016

Lasiju jau seit temas par ko lidzigu, diemzel tas ir uz 10 gadi vecas. Tagad laiki citi, domaju ka cenas ari ir citas :)

Taisos pirkt mociti, temeju itka uz 250 2t, esmu pabraucis ari ar 4t, pa trasiti, braukt jau ir forsi ar 4t, raviens vienmerigs, nau jastepsele pa atrumiem tik traki ka 2t kas noteikti ir +
Lai vai ka, gonkaa braukt drosvien nebrauksu. 2t patik tas asais raviens.
Ko jus varetu teikt par izmaksam taisni uz dzineju, virzuli, klani, cilindru. Ja braucu tik cik pa briivdienam pa trasiti ka iesacejs?

zukas

Re: Krosa motociklu iegade.

Postby zukas » 07 Aug 23:54, 2016

2T remonts, pa lielam, būs uz pusi lētāks kā 4T...
...Bet atceries to, ka amortizācijai arī ir ļoti liela nozīme, 'svaigi' 250 2t ir palikuši ļoti maz. Aizbraucot uz krūmu gonciņām paliek auksti kauli skatoties ar kādiem laižamajiem brauc un mēģina lekt (pakaļas amis strādā tikai atsperē) un tādi ir ne mazums braucēji un viņi apdraud ne tikai sevi, bet arī apkārtējos.

moto pele

Postby moto pele » 08 Aug 19:18, 2016

Amortizatori protams ir svariga lieta, tachu smagi var nokrist ar vai bez labiem amortizatoriem. Bez kritieniem shaja sporta neiztikt :)
Intrese vairak tas izmaksas uz motoru, pienemu ka 2t butu jamaina virzulis 2 x pa sezonu, ja braucu tikai katru 6dienu pa trasiti, prieka pec. Kad tiek restaurets cilindrs un mainits klanis? Cik biezi?

zukas

Postby zukas » 08 Aug 20:56, 2016

Ja brauksi 1x nedēļā, tad virzuli varēsi mainīt katru otro gadu un klani katru ceturto :D

moto pele

Postby moto pele » 08 Aug 21:09, 2016

Izklausas ljoti skaisti :) Kadas cenas grozas apmeram virzulim, klanim, cilindram? 250 2t

moto pele

Postby moto pele » 08 Aug 21:20, 2016

Petu tapatas visadus moto sludinajumus, minets ir virzulim nobraukums 25 motorstundas, man tie cipari neko neizsaka. Ar ko man tur jarekjinas, cik ilgi ar tadu vel var nobraukt?

TB

Postby TB » 28 Aug 00:01, 2016

moto pele wrote:Petu tapatas visadus moto sludinajumus, minets ir virzulim nobraukums 25 motorstundas, man tie cipari neko neizsaka. Ar ko man tur jarekjinas, cik ilgi ar tadu vel var nobraukt?

Minets noteikti nav jātaisa virzulim:))) Ja brauc Tavā stilā-tad noteikti vēl tik pat stundas vari mierīgi nobraukt. 8)

Mervin

Postby Mervin » 15 Sep 10:56, 2016

moto pele wrote:Lasiju jau seit temas par ko lidzigu, diemzel tas ir uz 10 gadi vecas. Tagad laiki citi, domaju ka cenas ari ir citas :)

Taisos pirkt mociti, temeju itka uz 250 2t, esmu pabraucis ari ar 4t, pa trasiti, braukt jau ir forsi ar 4t, raviens vienmerigs, nau jastepsele pa atrumiem tik traki ka 2t kas noteikti ir +
Lai vai ka, gonkaa braukt drosvien nebrauksu. 2t patik tas asais raviens.
Ko jus varetu teikt par izmaksam taisni uz dzineju, virzuli, klani, cilindru. Ja braucu tik cik pa briivdienam pa trasiti ka iesacejs?

Ja taisies braukt 1x nedēļā, tad pameklē nenobrauktu 250 four stroke. būs gan vieglāk braukt, gan ari ar amīšiem nebūs jāčakarejas, un ari divus gadus varēsi braukt un neko baigi neremontēt. :wink:
Dirt Bikes Are Sick

prikulis3

Postby prikulis3 » 26 Oct 12:48, 2016

a ir kāda apkalpošanas vieta, kur to dara tipa samaina visas šīs detaļas, es domāju tāds servis kur samaina to kas jāmaina nevis tikai stūrē pa ausīm un maina visu lai vairāk nopelnītu.

Return to “Remontdarbu padomi”