Atsauksme par Motofavorītu

Nepieciešams padoms, kā saremontēt moci?
kasparsv

Atsauksme par Motofavorītu

Postby kasparsv » 25 Mar 12:25, 2014

Ceru, ka mana pieredze noderēs, izvēloties remondarbu vietu (manā gadījumā rolleris - Vespa).

Uz reizi jāsaka, ka man brīdināja, ka Motofavorīts "ir lielākie krāni pilsētā", bet nu par cik viņi ir oficiālie Vespa dīleri un man vajadzēja nomainīt pazaudētu atslēgu, devos pie viņiem.

Atslēgu nomainīja, papildus palūdzu diagnosticēt motora vainu (auksts motors raustās, uzsilstot viss OK) + vēl nomainīja sveci, gaisa filtru, akumulatoru, riepu sataisīja. Pirms remonta teica 100 EUR, beigās iedeva rēķinu pa 150 EUR (no kā diagnostika 30 EUR) un motoram teica, ka jāmaina "Strator flywheel" (http://www.ebay.it/itm/STATORE-VOLANO-STATOR-FLYWHEEL-STATOR-DU-VOLANT-RIFER-ORIGIN-PIAGGIO-830294-/331003417592?ssPageName=ADME:L:OC:US:3160) jo "esot sakusuši vadi, vāja dzirkstele". Neko, samaksāju, cerībā, ka vismaz profesionāli sataisīja.

Velti - nākamajā dienā vispār nevar pielaist! Ar steigu sūtu detaļu (papildus 50 EUR ar shippingu), pēc 2 ned aizbraucu pie šiem ar detaļu un sarunājām maiņu. Padiskutējām par viņu "sataisīšanu", ka man milzīgs čakars ar rollera transportēšanu, bet nu neko, - iedeva man kvīti un rolleri atstāju. Servisa vadītājs (Opārijs uzvārdā) vēl projām ejot uzkliedza, ka lai nevedot šeit neko remontēt, ja kaut kas neapmierina. Es neko, gāju prom ar kvīti kabatā.

2 dienas klusums, trešajā zvanu - šie saka, varot braukt pakaļ. Aizbraucu tajā pašā dienā - NEKAS nav sataisīts. Izrādās tas džeks ir apvainojies (!!!) un neko nav taisījis speciāli, ļāvis man atstāt rolleri, divas dienas neko nav teicis!! Es biju uz pakaļas- pats viņš vispār pazuda, kad ierados - runāju ar kaut kādu servisa džeku, kurš skatījās uz purngaliem un klusi kaut ko ņurdēja (laikam sabesīts par situāciju, kurā nostādīts).

Turpat uz vietas sazvanīju Dienvidu Motoparku, tajā pat dienā aizdevos pie viņiem. Tie uz reizi teica, ka tā detaļa nevar būt pie vainas, jo tad nestrādātu vispār. Šie dienu padarbojās un nomainīja "silto čoku" un teica, ka tā detaļa, ko Motofavorīts ieteica, nemaz nav jaukta ārā (viss putekļos)!!

Papildus, Motofavorīta mainītā atslēga pēc dienas lietošanas jau izļurkājās (griezās uz riņķi) un ritenis nebija pieskrūvēts (braucot klabēja)!

Bottom line - ļoti nerekomendēju Motofavorītu. Dārgi, neprofesionāli, pat krāpnieciski (dēļ viņiem lieki 80 EUR izdevumi) un piedevām servisa vadītājs jūtīgs, un atriebīgs kā 15 gadīga meitene. Dienvidu motoparks atkal ļoti atsaucīgi un profesionāli (gan tāds nedaudz kaktu serviss, bet attieksme super).

Xbox

Postby Xbox » 25 Mar 20:48, 2014

Jā pie mums Latvijā gadās klauni arī! Pašam arī bijušas līdzīgas pieredzes, pie viena neko nevar - noplēš naudu, aizvedu citur un tur pa puscenu lētāk viss tiek izdarīts!
Par to, ka kaut ko nesataisa kā vajag par to es nebrīnos, es vairāk brīnos, ka viņi iespītējušies un neko nav darījuši, tas jau tiešām ir kā mazas meitenes!
Kā sacīt jāsaka - Kas Latvijā padzīvojis, tas cirkā nesmejas!
Tākā apdomājam, kur dot spēkratus rempotēt!

marik12345

Postby marik12345 » 25 Mar 21:53, 2014

Xbox wrote:Jā pie mums Latvijā gadās klauni arī! Pašam arī bijušas līdzīgas pieredzes, pie viena neko nevar - noplēš naudu, aizvedu citur un tur pa puscenu lētāk viss tiek izdarīts!
Par to, ka kaut ko nesataisa kā vajag par to es nebrīnos, es vairāk brīnos, ka viņi iespītējušies un neko nav darījuši, tas jau tiešām ir kā mazas meitenes!
Kā sacīt jāsaka - Kas Latvijā padzīvojis, tas cirkā nesmejas!
Tākā apdomājam, kur dot spēkratus rempotēt!

+

MaXiman

Postby MaXiman » 25 Mar 22:28, 2014

Darbinieku attieksme MF nav no tām labākajām! FAKTS :!: :!: :!:
Pofigā kaut ko vazājās un uz uzdotajiem jaut. atbild negribīgi, vienalcīgi :!: :lol: :lol:

elf.

Postby elf. » 26 Mar 09:44, 2014

...nu jā...man te ar čoms netajās labākajās domās par MF..visu laiku grib satikt Blodonu, un zem četrām acīm pateikt visu ko domā par šo viņa tik reklamēto servisu.

SUZUKI

Postby SUZUKI » 26 Mar 17:31, 2014

Nu paša veikala darbinieki ,kas sēž pie datora ar nav tie zinošākie.
Suzuki markas motocikli un dīleris Latvijā ir MF,nu aizbraukt tur pajautāt veikalā kādu rezerves daļu,tāds skats ,ka no zila gaisa nokrituši.

elf.

Postby elf. » 27 Mar 15:46, 2014

Bet kāpēc viņiem būtu jāiespringst, pietiek tač no putekļu noslaucīšanas un eļļas maiņas hārļiem ..

Jurka

Re: Atsauksme par Motofavorītu

Postby Jurka » 28 Mar 19:50, 2014

kasparsv wrote:manā gadījumā rolleris - Vespa

Bazāra nav, tu esi stilīKs!

Return to “Remontdarbu padomi”