Honda cr250

Ja vēlies parādīt citiem savu vai kādu jaunāko motocikla modeli.
mcjohn

Honda cr250

Postby mcjohn » 04 Mar 15:05, 2011

Nesen iegadajos savu pirmo mociiti.. Honda cr 250 2taktu.. Daudzi teica, ka bus man par jaudigu, jo man tikai 17 gadi.. bet nu man taa gluzzi neliekas.. Pa ziemu uzliku shipu riepas, bet taa arii daudz nepabraukaaju, jo gruti bija piedarbinat.. Kurbulis dazreiz strada, bet dazreiz vienkarshi noiet lidz lejai neiegriezot cilindru. tas saaka kaitinaat.. Nomainiju sajuga diskus un filtru.. Kaa jus domajat, ko vajadzetu uzlabot utt? :roll:

Image

Image

zinu, zinu nav smuks.. Plastmasas ari saliktas no vairakiem.. bet galvenais, manuprat, jau ir atrums :twisted:

Krabis

Postby Krabis » 04 Mar 15:31, 2011

nav smuks ? :D vins taču ir briesmīga paskata. saac ar to ka pārjauc nomazgā un ntīri visu kārtīgi un pa to naudu kuru nopirki shipenes pardod tas un nopērc plastmasus. lai vins pēc motocikla izskatās ;)

mcjohn

Postby mcjohn » 04 Mar 15:48, 2011

Krabis wrote:nav smuks ? :D vins taču ir briesmīga paskata. saac ar to ka pārjauc nomazgā un ntīri visu kārtīgi un pa to naudu kuru nopirki shipenes pardod tas un nopērc plastmasus. lai vins pēc motocikla izskatās ;)

nu netirs tapec, ka peec braukshanas tieshi.. kur var nopirkt plastmasus? es shim modelim vispar nevareju atrast. :(

skrickis

Re: Honda cr250

Postby skrickis » 04 Mar 18:01, 2011

mcjohn wrote:Nesen iegadajos savu pirmo mociiti.. Honda cr 250 2taktu.. Daudzi teica, ka bus man par jaudigu, jo man tikai 17 gadi.. bet nu man taa gluzzi neliekas.. Pa ziemu uzliku shipu riepas, bet taa arii daudz nepabraukaaju, jo gruti bija piedarbinat.. Kurbulis dazreiz strada, bet dazreiz vienkarshi noiet lidz lejai neiegriezot cilindru. tas saaka kaitinaat.. Nomainiju sajuga diskus un filtru.. Kaa jus domajat, ko vajadzetu uzlabot utt? :roll:

Image

Image

zinu, zinu nav smuks.. Plastmasas ari saliktas no vairakiem.. bet galvenais, manuprat, jau ir atrums :twisted:

Man arī kādreiz bija tāda problēma ar kurbuli, tur kurbuļa zobratam piespiedējatspere bija švaka palikusi.Piemeklēju citu un viss kārtībā...
iesaku paskatīties kādā stāvoklī ir cilindrs,virzulis, grdzeni un noteikti kloķeni( labāk izjaukt motoru un visu pārbaudīt) No manas pieredzes cik esmu lietotus močus pircis tik vieņiem iekšā ir bijis kaut kas jāremontē vai jāmaina., lai gan pārdevēji apgalvoja ,ka tur viss kārtībā
lai veicas! :D :lol:

mcjohn

Re: Honda cr250

Postby mcjohn » 04 Mar 19:15, 2011

skrickis wrote:
mcjohn wrote:Nesen iegadajos savu pirmo mociiti.. Honda cr 250 2taktu.. Daudzi teica, ka bus man par jaudigu, jo man tikai 17 gadi.. bet nu man taa gluzzi neliekas.. Pa ziemu uzliku shipu riepas, bet taa arii daudz nepabraukaaju, jo gruti bija piedarbinat.. Kurbulis dazreiz strada, bet dazreiz vienkarshi noiet lidz lejai neiegriezot cilindru. tas saaka kaitinaat.. Nomainiju sajuga diskus un filtru.. Kaa jus domajat, ko vajadzetu uzlabot utt? :roll:

Image

Image

Man arī kādreiz bija tāda problēma ar kurbuli, tur kurbuļa zobratam piespiedējatspere bija švaka palikusi.Piemeklēju citu un viss kārtībā...
iesaku paskatīties kādā stāvoklī ir cilindrs,virzulis, grdzeni un noteikti kloķeni( labāk izjaukt motoru un visu pārbaudīt) No manas pieredzes cik esmu lietotus močus pircis tik vieņiem iekšā ir bijis kaut kas jāremontē vai jāmaina., lai gan pārdevēji apgalvoja ,ka tur viss kārtībā
lai veicas! :D :lol:

nu paldies, ka pateici par to kurbuli... sho sezon diez vai jaukshu kaut ko aaraa, laikam braukshu, kamer iet, protams, piekopshu utt. Negribas vel list ieksaa, kamer viss ok. :D

AG

Postby AG » 05 Mar 11:36, 2011

Lai dabūtu viņu normālā stāvoklī daudz rubuļu jāiegulda, beigās tas neatmaksājas.

Rollers

Postby Rollers » 05 Mar 11:39, 2011

AG wrote:Lai dabūtu viņu normālā stāvoklī daudz rubuļu jāiegulda, beigās tas neatmaksājas.

vai tad motokross ir tāds hobijs, kur jādomā par atmaksāšanos? :lol:
#868 по Мотокроссу

Krabis

Postby Krabis » 05 Mar 12:12, 2011

es to sapratu taa ka letak ir nopirkt jau normalu 2002 gada moci

mcjohn

Postby mcjohn » 05 Mar 12:59, 2011

Krabis wrote:es to sapratu taa ka letak ir nopirkt jau normalu 2002 gada moci

da nee, ja butu nauda, tad jau labprat.. 8)

U.J.

Postby U.J. » 05 Mar 19:45, 2011

Lai daudzmaz vizuāli mocīti sakoptu, nekas daudz nav jāiegulda, bet vajag tikai savu izdomu un darbu. Un vēl, ja klausa visam ko šeit forumā raksta par remontdarbiem, eksplotāciju utt. var iebraukt auzās! :)

urmas99

Postby urmas99 » 06 Mar 01:03, 2011

Savulaik esmu dzirdējis tadu izteikumu; ja nevar atļauties nopirkt 2 -3 gadīgu moci, tad nevajag gribēt nodarboties ar motokrosu. Nepiekrītu!!! Manuprāt, primārais šajā lietā ir gribēšana un tikai tad finansiālais, nevis otrādi. Protams, vecam būs ieguldījumi, bet iegrābties var arī ar pajaunu, un tad ir divtik sāpīgi. Laimes spēle!

MaXiman

Postby MaXiman » 06 Mar 03:24, 2011

urmas99 wrote:Savulaik esmu dzirdējis tadu izteikumu; ja nevar atļauties nopirkt 2 -3 gadīgu moci, tad nevajag gribēt nodarboties ar motokrosu. Nepiekrītu!!! Manuprāt, primārais šajā lietā ir gribēšana un tikai tad finansiālais, nevis otrādi. Protams, vecam būs ieguldījumi, bet iegrābties var arī ar pajaunu, un tad ir divtik sāpīgi. Laimes spēle!

Tieši tā :wink:

Krabis

Postby Krabis » 06 Mar 09:15, 2011

mūsdienās ar gribēšanu vien nepietiek ;)

aivars k

Postby aivars k » 06 Mar 13:15, 2011

Apsveicu, tevi ar pirmo moci.
Kā noprotu, izskats tev ir mazāk svarīgs, tas labi, jo pirmajam aparātam,kurš Ievedīs Tevi ātruma un līdzsvara pasaulē nav jābūt kā izkāpušam no Red Bull frīstaila šoviem.
Jaunas plastmasas un uzlīmes pirksi, kad sapratisi, ka Tu vadi moci, nevis viņs tevi Rauj, pa sev vien zināmām trajektorijām.
tas tā-ievadam.
Bet patiesība ir tāda: jo vecāks mocis, jo mazāk kāds tajā ir ieguldījis, bet detaļu resurs prasa pretējo.
Mans padoms: Pardod to ižu, kas fonā ērmojās un nopērc virzuli ar gredzeniem, jo mierinājums, ka "viņš jau tā pat iet" un "kāmēr rūc tikmēr neko nedarīšu" var novest pie gredzena lūzuma (ilgi lietojot tie nodilst plāni) un tad būs arī cilindra remonts nepieciešams. Tev vēl ir laiks sagatavoties sezonai.
kamēr benzīns bākā!

aivars k

Postby aivars k » 06 Mar 13:34, 2011

Par kurbuli, -sataisi.
Citādi pievils Tevi, kad visvairāk būs vajadzīgs.
Ja patiešām vaina ir atperē -nomaini to.
Lai to izdaritu nepieciesams noņemt sānu vāku un iespējams arī sajūga kurvi. ja jānem sajūgs nost, tad bez speciāliem instrumentiem nedari to. "meistari" šķūnīsos, lai atskrūvētu vidējo skrūvi un noštopētu kurvi, mēģina to noķīlēt ar dažādām kolhoznieku metodēm(skruvgriezis, lomiks, āmura kāts) tas beidzas ar izlaustiem zobratu zobiem un kurvja ribiņām.
kamēr benzīns bākā!

Return to “Motocikli”