Motocikla izvēle, iegāde!

Ja vēlies parādīt citiem savu vai kādu jaunāko motocikla modeli.
Pauls

Motocikla izvēle, iegāde!

Postby Pauls » 27 Apr 08:47, 2014

Sveicināti. Esmu šeit jauniņais, kā arī šis ir mans pirmais raksts, lūgums, jautājums.

Kārtoju dotajā brīdī A kategoriju. Esmu bērnībā atbraukājies ar krievu, čehu tehniku. Pēc A kategorijas nokārtošanas es vēlētos iegādāties arī dzen braucamo. Varbūt kāds varētu ieteikt kaut ko sakarīgu, ieteikt kādu padomu par populārakajām markām - Suzuki, Yamaha, Kawasaki un Hondu?

Uz tīri šosejas moci acis nemetās, jo kādreiz arī būs jaizbrauc pa kādu smilšaināku, sakņaināku taku. Enduro veida ar, varbūt nebūtu tas labākais variants. Acis velk uz mūsdienīgu Jawas dizainu, moča veidu.
Vēlētos, protams arī ar šķidruma dzesi, protams 4 taktu, vismaz pie kādiem 450-700 cc. Mana maka biezums - 1keur-1.5k eur +-.

Vel man ir jautājums, vai nokārtojot A kategoriju 24 gados, ir iespēja braukt ar, piemeram, 1000cc motociklu?

Paldies jau iepriekš :)

Jurka

Re: Motocikla izvēle, iegāde!

Postby Jurka » 27 Apr 12:49, 2014

Pauls wrote:es vēlētos iegādāties arī dzen braucamo.

Es ilgi nevarēju iebraukt, kas ir dzen braucamais.
Beigās pielieca, kas tajā tekstā bija domāts.
Kā ar pārējiem? Tev pieleca? ;)

Pauls

Postby Pauls » 27 Apr 13:00, 2014

Barojiet mani ar informāciju, lūdzu :D
Iztiksim bez teksta analīzes :)

Vēl vēlējos piemetināt jautājumu par nodokli. Gūgles tante man negrib neko par to teikt.. Pa ausu galam esmu dzirdējis, ka jāmaksā 14 centi par katru darba tilpuma kubikcentimetru. Tas ir domāts virs 50 cc? Respektīvi, ja man ir 51cc superbaiks, tad par to 1cc es atvados no 14 centiem gadā? :)

Paldies jau iepriekš!

Jurka

Postby Jurka » 27 Apr 18:50, 2014

Pauls wrote:Barojiet mani ar informāciju, lūdzu :D
Iztiksim bez teksta analīzes :)

Vēl vēlējos piemetināt jautājumu par nodokli. Gūgles tante man negrib neko par to teikt.. Pa ausu galam esmu dzirdējis, ka jāmaksā 14 centi par katru darba tilpuma kubikcentimetru. Tas ir domāts virs 50 cc? Respektīvi, ja man ir 51cc superbaiks, tad par to 1cc es atvados no 14 centiem gadā? :)

Paldies jau iepriekš!

Tu domā, ka mēs kaut kādi nodokļu speci vai kā citādi centus/ gadā skaitām?
Iedot linku uz csdd tālruni? Ā, tas jau maksas, par centiem...:(

Pauls

Postby Pauls » 28 Apr 00:28, 2014

Nu nav jau jābūt nodokļu specam. Es savam auto maksāju nodokļus un zinu par ko maksāju, tapēc arī izspriedu, ka cilvēki moto forumā brauc ar motocikliem un zin par ko un cik maksā. Tas 51cc bija tikai kā piemērs. Galu galā, diezgan lielam dzinējam motociklam sanāk labi liels nodoklis, pat simtos eirās, miljonār!

Jurka

Postby Jurka » 28 Apr 09:19, 2014

Pauls wrote:Nu nav jau jābūt nodokļu specam. Es savam auto maksāju nodokļus un zinu par ko maksāju, tapēc arī izspriedu, ka cilvēki moto forumā brauc ar motocikliem un zin par ko un cik maksā. Tas 51cc bija tikai kā piemērs. Galu galā, diezgan lielam dzinējam motociklam sanāk labi liels nodoklis, pat simtos eirās, miljonār!

Tiešām, kaut kādam drunduļetam ir tāds pats nodoklis, kā manam trīsarpus tonnas smagajam busam? Nu, kaut kā neticas...

Bet mani tas tāpat ne pārāk interesē- pa pilsētu pārvietojos ar skrejriteni, un tos salocīto numuru braucējus ne pārāk cienu, varētu teikt, ka pat otrāt- galīgi necienu. Nesen man viens tāds uz sotaka gandrīz sānā ielika, kad bija ratā pacēlis un nevarēja tikt galā ar to...

Jurka

Postby Jurka » 28 Apr 09:20, 2014

Pauls wrote: cilvēki moto forumā

Šis nav tāds forums. Forums priekš tādiem ir kaut kur motopower.lv vai tamlīdzīgi...

Pauls

Postby Pauls » 28 Apr 11:48, 2014

Nu jā, laikam būšu kļūdijies, ierakstot guglē "motociklu forums".. un šis bija trešais links!

Jurka

Postby Jurka » 28 Apr 13:55, 2014

Pauls wrote:Nu jā, laikam būšu kļūdijies, ierakstot guglē "motociklu forums".. un šis bija trešais links!

Ja godīgi, es pat nezinu, ko lai tev iesaka- kur tu varētu meklēt draugus vai domubiedrus, ja esi i-cilvēks, kurš mēģina atrast visu gūglē vai forumos, kuros vairums tikai tādi čatotāji kā es, nevis normāli čomāki!

Es domāju, ka tev jāiziet ārā no interneta, īstā pasaule ir tur!

Pauls

Postby Pauls » 28 Apr 17:33, 2014

Nu paziņu loks man ir gana liels, lai arī tur es iegūtu informāciju par braucamo, ko jau esmu izdarijis. Tapēc centos savu vēlmi paplest plašākā mērogā, lai uzzinātu arī citu viedokļus.. :)

Jurka

Postby Jurka » 28 Apr 18:47, 2014

Pauls wrote:Nu paziņu loks man ir gana liels, lai arī tur es iegūtu informāciju par braucamo, ko jau esmu izdarijis. Tapēc centos savu vēlmi paplest plašākā mērogā, lai uzzinātu arī citu viedokļus.. :)

Ievēro, šajā topikā tikai mēs divi- čatisti.

Nu, kā, pa šīm dienām esi kaut ko gūglē jaunu noskaidrojis? Cik tad kapeikas maksā tas dranduļeta kubikcentimetrs gadā?

Jā, iepazīsimies, rekur es: https://www.youtube.com/watch?v=Kg96yEBmGic

Return to “Motocikli”