Holy sh*t!!!

Ziņas, komentāri, viss par šo sportaveidu
kongols

Holy sh*t!!!

Postby kongols » 02 Sep 08:49, 2010

Roger Decoster pēc šīs sezonas pametīs Rockstar Makita Suzuki un izskatās ka pievienosies KTM USA. Varētu būt ka šis ir Suzuki rūpnīcas komandas gals.

Dihls
Site Admin

Postby Dihls » 02 Sep 09:21, 2010

notiek pasaules KTMizacija:)
Ugunsdzēsējs no Saldus

kongols

Postby kongols » 03 Sep 06:45, 2010

Dihls wrote:notiek pasaules KTMizacija:)

Tu neesi tālu no patiesības. Decoster ir aisberga redzamā daļa. Tuvākajās nedēļās būs ļoti daudz ļoooti lielu jaunumu. Iesaistīti tādi vārdi kā Reed, Pourcel, Dungey, Desalle, Roczen. Būs interesanti paskatīties ar ko tas viss beidzas.

Tomass

Postby Tomass » 03 Sep 09:38, 2010

Šādu agresīvu stratēģiju kā ir KTM-am, mums tepat uz vietas demonstrē piem. Maximai.
Tā ir normāla pasaules prakse- uzlikt visiem "mīksto" un "iekāpt tankā".

Staarkis

Postby Staarkis » 03 Sep 10:28, 2010

Tomass wrote:Šādu agresīvu stratēģiju kā ir KTM-am, mums tepat uz vietas demonstrē piem. Maximai.
Tā ir normāla pasaules prakse- uzlikt visiem "mīksto" un "iekāpt tankā".

Tanī "tankā" jau iekāpt var katrs, kam ir pietiekami piķis, vienīgi, cik ilgi viņi varēs ar to tanku pabraukt. Tirgus daļa KTM, manuprāt, ir salīdzinoši neliela, ja tā nepalielināsies pēc šām aktivitātēm, tad drīz tur viss būs pa vecam. Bet gan jau vīri zin, ko dara un tas tikai nozīmē, ka pārējie centīsies neatpalikt :)

Tomass

Postby Tomass » 03 Sep 10:44, 2010

Bez piķa vajag vēl arī drosmi, kas robežojas ar bezkaunību. ;) Atkal jāpiemin Maxima, kas būvē savus veikalus 10m attālimā no Elvjiem, Iki un Selveriem, nekautrējas arī no Rimi klātbūtnes tajā pašā kvartālā. :)
Arī KTM pārpērk braucēju līgumus un motokrosa seriālus, kas no mārketinga viedokļa ir štokos. Tāda jau ir tā stratēģija, kā iekarot tirgus daļas, kad viss pirmais desmitnieks katrā klasē būs oranžs, tad svārstīgajiem būs "skaidrs", ka pabraukt ātri var tikai un vienīgi ar KTM. ;)

jurs

Postby jurs » 03 Sep 11:18, 2010

Tomass wrote:Bez piķa vajag vēl arī drosmi, kas robežojas ar bezkaunību. ;) Atkal jāpiemin Maxima, kas būvē savus veikalus 10m attālimā no Elvjiem, Iki un Selveriem, nekautrējas arī no Rimi klātbūtnes tajā pašā kvartālā. :)
Arī KTM pārpērk braucēju līgumus un motokrosa seriālus, kas no mārketinga viedokļa ir štokos. Tāda jau ir tā stratēģija, kā iekarot tirgus daļas, kad viss pirmais desmitnieks katrā klasē būs oranžs, tad svārstīgajiem būs "skaidrs", ka pabraukt ātri var tikai un vienīgi ar KTM. ;)

Cik es sapratu no angļiem, tad KTM sporta virtuvei šogad ir atvēlēti ap 60milioni EUR, vai kautkas tāds. Bet cik varēja noprast tad džeki iet uz visu banku, vai nu PAN vai PRAPAL ! :D

No sērijas! Iz etoi komnati un nas dva vihoda, iļi ja jejo vedu v zaks, iļi ana meņa k prokuroru ! :D

kapars

Postby kapars » 03 Sep 11:55, 2010

Tomass wrote:Bez piķa vajag vēl arī drosmi, kas robežojas ar bezkaunību. ;) Atkal jāpiemin Maxima, kas būvē savus veikalus 10m attālimā no Elvjiem, Iki un Selveriem, nekautrējas arī no Rimi klātbūtnes tajā pašā kvartālā. :)

Par pirmo rindkopu tu smagi maldies :) Tur ir viss krietni savādāk nostādīts:) Ja nezinam, tad nerunājam :)

Tomass

Postby Tomass » 03 Sep 12:03, 2010

Kaspar, Tu par to "drosmi", vai par "nekautrējas"? Nemaldos smagi, jo zinu pietiekami, lai tā teiktu, bet neturpinam šo tēmu te, jo citiem noteikti neinteresēs mūsu viedokļu apmaiņa par Maximas tirgus stratēģiju. ;)
Tad varbūt labāk parunājam par Depo. :D
pīs

kapars

Postby kapars » 03 Sep 12:13, 2010

Tomass wrote:Kaspar, Tu par to "drosmi", vai par "nekautrējas"? Nemaldos smagi, jo zinu pietiekami, lai tā teiktu, bet neturpinam šo tēmu te, jo citiem noteikti neinteresēs mūsu viedokļu apmaiņa par Maximas tirgus stratēģiju. ;)
Tad varbūt labāk parunājam par Depo. :D
pīs

Kas ta man :) Bet maldies gan šoreiz Tomass. Es maxima 7 gadus nostrādāju un tagad jau 2 gadi RIMI tieši šajā jomā, un tici man tur stratēģija nedaudz ir savādāka :)

Bet nu šeit nav īstā vieta šai tēmai:) Kā jau teicu, man vienalga! :)

Tomass

Postby Tomass » 03 Sep 12:16, 2010

Viss ir labi, Kaspar. ;) Topiks ir par agresīvu tirgus politiku, ko demonstrē KTM un citu augstāk minētie. Atšķirība ir tikai paņēmienos, ko uzņēmums izmanto. Man "kā vēsturniekam" ir interesanti sekot līdzi šādiem gadījumiem, jo man simpatizē šī stratēģija. Diskutējams ir tikai izpildījums, kas KTM izpildījumā man asociējas ar "tanku". :D

kapars

Postby kapars » 03 Sep 12:33, 2010

Tomass wrote:Viss ir labi, Kaspar. ;) Topiks ir par agresīvu tirgus politiku, ko demonstrē KTM un citu augstāk minētie. Atšķirība ir tikai paņēmienos, ko uzņēmums izmanto. Man "kā vēsturniekam" ir interesanti sekot līdzi šādiem gadījumiem, jo man simpatizē šī stratēģija. Diskutējams ir tikai izpildījums, kas KTM izpildījumā man asociējas ar "tanku". :D

Agree with you :):)

viesturs42@e-apollo.lv

Postby viesturs42@e-apollo.lv » 03 Sep 14:14, 2010

Ja par DEPO, tad man ir jautājums vai vēl kaut kur citur būvmateriālu veikalā cukurs un milti ir lētāki nekā lielākajās partikas tidzniecības ķēdēs un pat zemo cenu veikalos ?!?!?!

Tomass

Postby Tomass » 03 Sep 14:44, 2010

Jā, jā, cilvēks brauc uz Depo pirkt lēto cukuru un pie reizes nopērk arī pāris maisus kaļķu javas maisījuma un dārza nodaļā bērniem batutu. Bet ja pa ceļam trāpās labs pārdevējs, tad šim ietirgo arī urbjmašīnu, kas akcijā izlikta kopā ar kabatas lukturīti, bet pie kases vēl paņem kōlu. :D
Diez kā līdzīgu shēmu varētu ieviest KTM dīleri? Varbūt jāatver murmišku nodaļa? ;)
Piemēram, atnāk uz moču bodi vīrs no rīta pēc sarkanajiem tārpiem, bet aiziet ar vārstu komplektu no 525-ā, ko paņēma tīri atsvariņiem, jo tie (vārsti) akcijas ietvaros bija dabūjami kopā ar oranžu naģeni. :?

RBMoto

Postby RBMoto » 03 Sep 14:59, 2010

Fiška laba DEPO mārketinga stratēģijā... :) Arī Cenu Klubam nav ne vainas :D
Mini MX motociklu tirdzniecība, rezerves daļas, remonts

www.rbmoto.lv

There are 2 types of bikers, they who have crashed, and they who haven`t crashed.... yet!

Return to “Motokross”